V prvej polovici októbra nás prekvapilo krásne slnečné jesenné počasie, ktoré mnohí nazývame aj babím letom. Keď sa ale výrazne ochladí, budeme musieť siahať po teplejších kúskoch.

Aké dámske oblečenie ale najviac vynosíte počas chladných jesenných dní?

Dámske jesenné bundy

Jeseň je charakteristická striedaním pekných slnečných, ale chladných dní s tými daždivými a veternými. Hlavným problémom je ale to, že sa nevieme obliecť tak, aby sme sa cítili dobre ráno, ale i poobede cestou z práce. 

Praktickým a zároveň pohodlným jesenným kúskom v dámskych šatníkoch sú dámske jesenné bundy. Podšité dámske bundy, ktoré sú vetruvzdorné, vodeodolné, majú jednoduché zapínanie, sú ušité z kvalitného materiálu a zároveň sú značkové. Značkové podšité jesenné bundy s kapucňami vynosíme najviac. Môžete ich kombinovať so všetkými džínsami v šatníku, s pohodlným dámskym topom s dlhými alebo trojštvrťovými rukávmi, alebo si pod ne môžete dávať dámske mikiny a zladiť ich s dámskymi teplákmi. Dámske jesenné bundy sú univerzálnym kúskom, ktorý ale ženy najčastejšie kombinujú s ležérnym oblečením.

Oteplené legíny

Na prechádzky, na nákupy, alebo len tak na stretnutie s kamarátkami vynosíte oteplené jednofarebné legíny v tmavých farbách. Sú praktickým kúskom, ktorý vás v páse neťahá, príjemne vás hreje a zároveň je maximálne pohodlný, takže v ňom vydržíte aj niekoľko hodín.  

K otepleným legínam môžete zladiť štýlové tenisky Puma, obliecť dámsku športovú jesennú bundu, dámsku flísovú mikinu a máte pohodlný outfit na bežný deň.

Pletené šaty

Ste milovníčkou šiat, avšak bojíte sa, že s letom skončilo aj nosenie tohto typicky ženského oblečenia? Ste na omyle! S príchodom jesene milovníčky módy vyťahujú zo svojich šatníkov dámske pletené (rolákové) šaty. Odporúčame vo farbách jesene – v bordovej, v horčicovej, v sivej, v hnedej.

(A/PR)