Web Alinka.sk je voľný blog nezávislých autoriek, ktoré zaujíma kreatívne tvorenie, výchova detí, recepty a zdravá kuchyňa, ale aj neustále zlepšovanie vzťahov vo svojom okolí a práca na sebe samej. Všetky žienky sú tu srdečne vítané :-)

Autorky, ktorých obsah môžete na našom blogu nájsť ❤️

Anna

Študentka, ktorá zbožňuje prírodu a kreatívne nápady, o ktoré sa rada podelí.

Všetky články od Anny >>

Mirka

Šťastná mama dvoch nezbedníkov, jedného školáka Miška a druhého škôlkara Filipka. Jej vášňou, okrem detí, je cestovanie, spoznávanie nového, zábava a štúdium cudzích jazykov.
Svoj čas plnohodnotne napĺňa výučbou AJ v materských školách, ale aj inde. Vo voľnom čase sa venuje pomoci materskému centru. Popritom kreatívne tvorí texty rôznych druhov a zameraní. Svoju prácu miluje, ale nie toľko ako svoje deti a budúceho manžela Braňa :-)

Všetky články od Mirky >>.

Lucka

Mama dvoch slečien Chantal a Laury Sofie. Manželka nižšie spomínaného Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už v minulosti počas materskej dovolenky v malej miere aj pre tento web, alebo externe do printového časopisu, či formou prekladov kníh z ANJ. Píše na rôzne spoločenské témy, ale aj o zdravých receptoch vrátane vegan a raw, či o inšpirácii pre tvorivé dielničky. Viac na luciagaborova.com

Všetky články od Lucky >>.

Aďka

Vyštudovaná ekonómka Aďka s láskou k IT momentálne na materskej dovolenke s malým Martinkom, zatiaľ čo jeho veľká sestrička Miška sa okolo nich vrtí každý deň v inej sukničke :-) Ak práve nezberá na lúke bylinky, varí chutné a zdravé sirupy či iné lahodné dobroty. Potom ich s pohľadom estétky krásne naaranžuje, odfotí a obohacuje nimi nielen svoje okolie, ale aj tento web. Víla so zručným manželom, perfektnými nápadmi a láskavým prístupom k životu aj k ľuďom :-)

Všetky články od Aďky >>.

Vierka

Mama dvoch detí, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávky: Lenočky a Andrejka a milujúca manželka svojho Miška :-). Jej deti najskôr s otvorenými ústočkami pozerajú na to, ako sa ich mame pod rukami menia veci na zlato a potom nelenia, opášu si zásterky a tvoria zlaté poklady (nielen) v kuchyni spolu s ňou. Zdroj pozitívnej energie, vždy usmiata a radosť rozdávajúca e-shop manažérka Vám bude prinášať zdravé receptíky pre malých aj veľkých papkáčov a rôzne tipy do domácnosti.

Všetky články od Vierky >>.

Alinka

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení. Prevádzkuje eshop www.alinkadizajn.sk.

Všetky články od Alinky >>.

Vlado

K webu Alinka.sk sa pripojil v roku 2004 (ten čas ale šialene letí!) a pomáhal jej s „monetizáciou“ a administráciou do roku 2018. Dnes už robí všeličo iné, napríklad bloguje na https://vladimirgabor.com

Minimal pencils on yellow
Photo by Joanna Kosinska / Unsplash