Máte výber šiat a šperkov na oslavu príchodu Nového roka za sebou, no zistili ste, že ani ten najlepší kozmetický prípravok nedokáže skryť nedokonalosti vašej pleti? Dôvodom môže byť genetika, vek a nesprávny životný štýl či starostlivosť.

A možno len vašej pleti chýbajú nasledujúce dôležité zložky, ktorých prirodzená tvorba v tele vekom klesá. Ich doplnením to môžete veľmi jednoducho napraviť.

Kvalitná kyselina hyalurónová

Dokonale rozžiari a hydratuje vašu pleť! Bohužiaľ, množstvo kyseliny hyalurónovej v tele s vekom klesá. Praskajúce kĺby naznačujú, že kyselina hyalurónová opúšťa synoviálnu tekutinu.

Pokožka s minimálnym obsahom kyseliny hyalurónovej zasa stráca vlhkosť a pružnosť. To môže viesť k nepríjemným vráskam. Ak je ale pokožka dlhodobo a opakovane zásobovaná kvalitnou kyselinou hyalurónovou, dochádza k jej vyhladeniu a redukcii vrások.

Tak sa o tom presvedčte a tento „zázrak“ si zakúpte.

Vyskúšajte retinol

Retinol je čoraz viac známy ako aktívna zložka v produktoch starostlivosti o pleť a je obzvlášť populárny ako účinná zložka proti starnutiu.

Patrí do skupiny retinoidov a medzi deriváty vitamínu A. Retinol je teda aktívna a veľmi účinná forma vitamínu A, ktorý sa podieľa na rôznych procesoch v ľudskom tele, a preto je životne dôležitý.

Prispieva napríklad k rastu buniek a podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín A je dôležitý aj pre zrak, sliznice a pokožku. Vitamín A pôsobí aj ako prírodný antioxidant, ktorý  chráni bunky tela pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Čistý retinol tiež zohráva veľkú úlohu vo vzhľade pokožky a štruktúre pokožky.

Ak teda chcete obnoviť mladistvý vzhľad vašej rokmi unavenej pleti, neváhajte si tieto dve zložité zložky zaobstarať a efekt sa čoskoro dostaví!

(A/PR) Zdroj obrázka: insta_photos/Shutterstock.com