Záhrada je miestom, ktoré môžete využiť na nespočetné množstvo rôznych aktivít. Od pestovania zeleniny, ovocia a okrasných rastlín, cez šport, až po príjemné posedenia či dokonca wellness. Stačí vám vhodné vybavenie a váš pozemok viete jednoducho premeniť na príjemnú dovolenkovú destináciu. A to aj napriek tomu, že ho máte rovno pri dome!

Súkromný záhradný bazén

Súkromný bazén dnes nie je už len akousi výsadou super-luxusných milionárskych víl. Rozmach zažívajú najmä nadzemné bazény, ktoré sú dostupné v rôznych tvaroch a veľkostiach. Kvalitný nadzemný záhradný bazén pritom nemusí slúžiť len na rýchle schladenie. Väčšie modely sú zárukou zábavy pre celú rodinu alebo partiu kamarátov.

foto: pixabay.com

Kde kúpiť záhradný bazén?

Pri hľadaní optimálneho bazéna pre vaše využitie odporúčame využiť portál BIANO. Na ňom nájdete ponuky záhradných bazénov z najznámejších slovenských e-shopov. Jednotlivé modely si viete jednoducho filtrovať a porovnávať podľa mnohých kritérií. Nechýbajú ani zaujímavé akcie a špeciálne ponuky, vďaka ktorým môžete výrazne ušetriť.

Na čo myslieť pri kúpe bazéna?

V prvom rade si ujasnite rozmerové možnosti vašej záhrady. Bazén by mal byť umiestnený na čo najrovnejšom povrchu. Tiež myslite na to, aby v jeho blízkosti neboli stromy. Tie by mohli nielen znečisťovať vodu, ale ešte k tomu aj tieniť vám a vode.

Podľa veľkosti pozemku si viete zvoliť buď kruhový, alebo obdĺžnikový bazén. Niektoré modely sú nafukovacie, iné pozostávajú z kovovej konštrukcie a stien vyrobených z PVC. Zaujímavým riešením sú verzie s ratanovou úpravou stien, ktorá dodáva celému bazénu exkluzívny nádych. Väčšie bazény sú často dodávané aj s filtračným systémom. Ten sa postará o čistenie vody.

Záhradný nábytok pre maximálny komfort

Neoddeliteľnou súčasťou dovolenky je množstvo chutného jedla a nápojov. Pri ich servírovaní nesmie chýbať záhradný nábytok. Odporúčame zakúpiť rovno celú súpravu, ktorá pozostáva zo stola a kresiel. Vyberať si môžete z rôznych materiálov, farieb a dizajnov.

Nábytok si tak viete jednoducho prispôsobiť, aby dokonale zapadal do vášho dizajnového vkusu. Kvalitné materiály sú zárukou dlhej životnosti bez straty pôvodných vlastností. Jednotlivé komponenty sú odolné voči poškodeniu UV žiarením či vodou.

foto: pixabay.com

Komfortné ležadlá a hojdačky

Skvelým doplnkom do vašej záhrady môže byť aj hojdacia sedačka. Zamilujú si ju nielen deti, ale aj dospelí. Rovnako by na vašej záhrade nemali chýbať komfortné ležadlá. Aká by to bola predsa dovolenka bez opaľovania sa? Aj v tomto prípade odporúčame voliť kvalitné modely, ktoré umožňujú napríklad nastavovanie operadla a sú odolné voči vonkajším vplyvom a rozličným neduhom počasia.Tak, neváhajte a užite si fantastické leto na vašej záhrade aj vy. Vyhľadajte ten najlepší záhradný nábytok či bazén prostredníctvom portálu BIANO, nechajte si ho doručiť až domov a premeňte váš pozemok na dovolenkový raj!

(A/PR)