Niektoré kusy nábytku si jednoducho okamžite zamilujete. Je to najmä pre ich široké praktické využitie, a zároveň ich estetický vzhľad. Nepochybne, medzi takýto nábytok patrí aj nočný stolík. V dnešnom článku vám preto prezradíme dva spôsoby, ako ho môžete využiť.

Mať pri posteli elegantný biely nočný stolík je snom každej ženy. Ak aj nie biely, tak aspoň drevený a primerane veľký. Ako ho však viete použiť každý deň? Toto sú naše dva tipy.

1. Vďaka nočnému stolíku môžete byť od rána produktívni

Každý je rád, ak sa mu podarí vstať z postele tou správnou nohou. Čím viac toho človek stihne ráno, tým spokojnejší je v priebehu celého dňa. Ak chcete byť produktívni hneď zrána, položte si pred spaním na nočný stolík všetko, čo budete ráno potrebovať.

Snažíte sa dodržiavať pitný režim? Položte naň pohár s vodou. Chcete si každý deň prečítať aspoň kapitolu z knihy? Dajte naň knihu a mobil nechajte odložený niekde bokom. Na nočný stolík viete položiť napríklad aj denník, pokiaľ sa snažíte každé ráno písať, za čo ste vďační.

Pokiaľ však chcete dobre ráno vidieť, či už na knihu, alebo na to, čo píšete, budete potrebovať svetlo. Umiestnite posteľ a nočný stolík bližšie k oknu alebo pod strešné okno, aj týmto spôsobom môžete získať viac svetla.

2. Nestratíte dôležité veci

Je dôležité mať niekde v spálni miesto, o ktorom viete, že obsahuje všetky potrebné dokumenty a predmety. Takéto miesto si dokážete vytvoriť aj z nočného stolíka. Do zásuviek uložte dôležité papiere a veci, ktoré sa zvyknú strácať – retiazky, hodinky alebo aj kľúče. Ak by vám tento kus nábytku nestačil, na uloženie viete využiť aj toaletný stolík so zrkadlom.

Máte malé bábätko? Najlepšie spravíte, ak si malý video prehrávač, na ktorom bábätko vidíte, postavíte hneď vedľa seba – na nočný stolík.

Už ste si vybrali svoj nočný stolík?

(A/PR), zdroj obrázku: Pixel-Shot - stock.adobe.com