Móda sa z roka na rok mení priam raketovou rýchlosťou. Čo bolo v móde minulý rok je už dávno zabudnuté a v uliciach svietia opäť nové, nepoznané trendy. V šatníkoch však môžeme objaviť aj rokmi nestarnúcu klasiku, ktorá tu bude s nami jednoducho stále. Jednou z nich je aj klasické tričko, ktoré nosíme do práce, na rande, na oslavu, do mesta či do prírody. Dokážeme ho zladiť naozaj k čomukoľvek. 

Avšak aj tričká prechádzajú z roka na rok istými obmenami, no stále si zachovávajú povesť pohodlného a obľúbeného oblečenia. 

Najštýlovejší kúsok v šatníku 

Áno, reč je o obyčajnom tričku. Ak zvolíte ten správny motív, farbu či potlač, môžete s ním vykúzliť doslova divy. Nebojte sa odhodiť všetky zábrany a zaradiť do svojho šatníka všakovaké tričká od výmyslu sveta. Tričká s potlačou sú skutočne jeden z najoriginálnejších a najkreatívnejších kúskov, ktoré môže váš outfit prezentovať. 

Dodajte šmrnc každému outfitu

Minimalizmus, elegancia či romantický štýl? Tričká s nápismi sa stanú vaším veľkým pomocníkom. Tričká s potlačou či vtipné tričká, ktoré vystihujú vás samotnú, si môžete obliecť ku klasickému saku, pod rockerskú koženú bundu či k nežnej, romantickej sukni. Skutočne elegantnou a trendovou záležitosťou sa môže stať kombinácia pánskeho sakaoriginálnym printovým tričkom. Pôsobí veľmi žensky a podčiarkne vo vás odvahu a výnimočnosť. 

Tričko s odkazom pre okolie 

Sebavedomý a ženský outfit poteší nielen vašu dušu pri pohľade do zrkadla, ale pritiahne aj pohľady ostatných.  Motív, ktorý chcete na svojej hrudi nosiť, môže odrážať vašu osobnosť, vaše záujmy, obľúbenú hudbu či motto, ktoré chcete vášmu okoliu prezentovať. 

Nenašli ste svoje vysnívané tričko? Nič nie je jednoduchšie, ako navrhnúť si svoj vlastný originálny kúsok. Potlač na tričko môže znázorňovať naozaj čokoľvek. Ako ste duša s umeleckým cítením, navrhnúť si vlastný dizajn bude pre vás skutočne zážitok.

Nosenie tričiek s potlačou nemusí byť celá veda. Stačí len popustiť uzdu svojej fantázie a ladiť ho jednoducho, no zároveň štýlovo. 

Zdroj obrázku: Andrei Park / Shutterstock.com

(Alinka/PR)