Ľudia sa delia do dvoch skupín – tí, ktorí radi darčeky darujú a tí, ktorí ich radi dostávajú. Ak patríte do prvej skupiny a radi kupujete darčeky svojej rodine, svojim priateľom či sebe, v dnešnom článku sa dočítate o nezabudnuteľnom darčeku v podobe zážitku. Najlepšie darčeky sú také, na ktoré si človek pamätá. Nemusíte sa obávať, tento si pamätať určite budete.

Zážitkové darčeky patria určite k zaujímavým darčekom, ktoré sú originálne a nevšedné. Konkrétne sa bavíme o adrenalínových leteckých zážitkoch, ktoré môže zažiť aj človek, ktorý nikdy vo vzduchu nebol. Ktoré letecké zážitky patria medzi najobľúbenejšie?

1. Skok do neznáma

Skok do neznáma alebo slávny tandemový zoskok. Na niečo takéto musíte mať skutočne žalúdok a veľkú dávku odvahy. Ak ste sám milovníkom adrenalínu alebo poznáte niekoho, kto takýmto milovníkom je, práve ste prišli na to, čo môžete darovať.

Tandemový zoskok je bezpečný vďaka inštruktorom, ktorí s vami budú po celú dobu a poskytnú vám aj teoretickú prípravu.

Už stačí len nabrať odvahu!

2. Romantický výlet medzi oblakmi

O lietaní v oblakoch sníval asi každý už ako dieťa. Nemusíte však ostať len pri snívaní. Predstavte si pomalý príjemný let s takmer nebeským výhľadom. Ak o niečo také máte záujem vy alebo tým chcete niekoho potešiť, môžete darovať zážitkové lety balónom. Pamätné fotky z letu, ktoré vám pripomenú tento nezabudnuteľný zážitok, sú samozrejmosťou.

Ako si vybrať vhodný letecký zážitok?

  • Na portáloch poskytujúcich adrenalínové zážitky si vyberiete letecký zážitok, ktorý je pre vás či obdarovanú osobu najvhodnejší.
  • Následne zážitok zakúpite klasickou cestou alebo vo forme darčekového preukazu.
  • Ak ste kúpili darčekový poukaz, venujte ho z lásky danej osobe.
  • Vyberte vhodný termín, ktorý bude všetkým zúčastneným vyhovovať.
  • Dostavíte sa na dohodnuté miesto a vychutnáte si letecký zážitok!

Nebojte sa neznámeho a vyskúšajte niečo nové!

(A/PR), zdroj obrázku: Petr Pavlica / Shutterstock.com