hotel1Tento rok sme sa rozhodli trošku spoznať vrámci našich rodinných výletov časť Slovenska pod Malou Fatrou – okolie Terchovej. Vybrali sme si aj so skupinou našich kamarátov hotel priateľský deťom – Hotel Gold***. A tak vám trošku napíšem o tomto hoteli pár slov.

Kde sa nachádza: Hotel Gold** sa nachádza priamo v centre obce Terchová. Je len na skok do krásnej Vrátnej doliny a národného parku Malá Fatra. Hotel sa špecializuje na rodiny s deťmi od roku 2009.

hotel2Aké služby ponúka: Detský hotel je prispôsobený tým najmenším – deťom. V izbách sú samozrejmosť detské postieľky podľa potreby, detský nočník, poistky do zástrčiek, v hotelovej reštaurácii vám ponúkajú formou švédskych stolov rôzne jedlá, ktoré sú vhodné pre detičky – ovocie, zelenina, jogurty, musli, šaláty, mäsové a bezmäsité jedlá… Detičkám môžete jedlo podávať na detských tanierikoch a pohárikoch, používať môžete detský príbor. Samozrejmosť sú detské stoličky. Priamo v jedálni sa nachádza aj detský kútik, kde sa deti môžu hrať s hračkami. Spoločnosť im môže robiť aj animátor, ktorý sa s nimi zabaví v čase od 17.00 do 20.00hod.
Ak vám dačo pochybí, určite vám pomôžu na recepcii, kde si môžete zapožičať aj vysielačky na odposluch detí, kúpiť dojčenskú výživu, kozmetiku… V areáli hotela sa nachádza veľké detské ihrisko s detskými preliezkami a pieskoviskom. Súčasťou je aj mini zoo , kde sa môžu detičky zoznámiť s rôznymi domácimi zvieratkami.

hotel2Naše skúsenosti: Hotel splnil naše očakávania na maximum. Skutočne cítiť z hotela atmosféru priateľskú deťom. Izbičky boli jednoducho, ale pekne zariadené, detičky mali na vankúšiku malú plyšovú hračku. V jedálni nás čakalo vždy pestré jedlo, takže sme si mali z čoho vyberať. Popoludní sme mali ako bonus kávičku + koláčik a detičky čajík. Personál bol vždy milý, usmiaty, nikdy nám nič nehovorili, čo by sa im nepáčilo na správaní detí, aj keď boli možno hlučnejšie, alebo robili neporiadok v kútiku :-) Skutočne veľmi milé prostredie a okolie hotela taktiež bolo veľmi, veľmi zaujímavé, ale o tom ďalší článok :-)