Naše deti milujeme a chceme im dať všetko, čo potrebujú aj niečo viac. Už veľmi skoro tak začíname premýšľať, či by sme predsa len nemohli vyraziť niekde za oddychom. Ak ste takto prešli už zopár pekných miest u nás na Slovensku, určite premýšľate nad dovolenkou niekde v zahraničí.

Nízke ceny zájazdov a výrazné zľavy v tomto období lákajú všetkých kupujúcich. Každá kancelária sa snaží upútať našu pozornosť a môžeme si tak vyberať naozaj zaujímavé destinácie. Vďaka nízkej cene a rôznym bonusom, môžete na dovolenku tento rok vyraziť aj s dieťaťom zadarmo.

Ceny sú naozaj lákavé, avšak musíte sa rozhodnúť rýchlo, tieto zľavy totiž nemajú dlhé trvanie. Ak však presne viete, kedy môžete v lete cestovať, takéto skoré rozhodnutie sa určite oplatí. Potešíte nielen svoju rodinu, ale aj peňaženku.

Deti však pri cestovaní potrebujú viac zábavy a najmä Vašej trpezlivosti. Ak ste zatiaľ neboli v zahraničí, určite zvoľte bližšiu destináciu. Ak hľadáte zmenu oproti klasickému Chorvátsku, vyberajte napríklad na severnom talianskom pobreží.

Taliansko ponúka pekné pláže a vďaka blízkosti, tam môžete pohodlne cestovať aj svojim autom. Cestu však prispôsobte najmä deťom. Tráviť hodiny v aute nie je pre ne zábava po akej by túžili. Na zahodenie nie sú ani rôzne hry vhodné na cesty.

Ak cestu zvládnu všetci členovia posádky, pripravte sa na stresujúcejšiu dovolenku ako kedysi. Deti musíte nielen zabaviť, ale aj na ne dávať pozor. V novom prostredí jednoducho chcú objavovať. Preto si nezabudnite pribaliť pohodlné tenisky, určite ich budete potrebovať.

S určitosťou však oceníte, a to nielen na dovolenke, pekné dámske hodinky. Vďaka tomuto praktickému pomocníkovi, totiž nebudete musieť neustále pozerať na mobil. Nikde tak neprídete neskoro ani so svojimi neposednými drobcami.