Čistenie pleti je dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť. Pomocou sonickej čistiacej kefky na tvár bude každodenná rutina čistenia rýchlejšia, efektívnejšia a jednoduchšia. Aké benefity prináša sonická kefka na pleť a prečo by ste ju mali používať aj vy?

Zdravá pleť vďaka pravidelnému čisteniu

Ak chcete mať čistú a žiarivú pleť, musíte jej venovať pozornosť a patrične sa o ňu starať. Pleť je dennodenne vystavovaná rôznym záťažovým vplyvom, medzi ktoré patrí napríklad znečistené prostredie a líčenie. Pravidelné čistenie pleti pomáha udržiavať pleť hydratovanú, chráni ju pred vznikom vyrážok, ktoré bývajú výsledkom upchaných folikulov, a vylepšuje jej absorpčné schopnosti.

Okrem vhodných čistiacich produktov je vhodnou voľbou sonická kefka na pleť, moderná vychytávka, ktorá vám čistenie pleti uľahčí.

Sonická kefka čistí pleť hĺbkovo

Sonická kefka na pleť pokožku kvalitne vyčistí, zbaví ju make-upu a ďalších nečistôt, vďaka čomu sa vyvarujete tvorbe akné a vzniku nevzhľadných čiernych bodiek. Zvládne vašu pleť vyčistiť do niekoľkých minút. Zároveň pokožku masíruje, spevňuje a prekrvuje. Tento šikovný prístroj na čistenie pleti redukuje tiež mimické vrásky a pleť vyhladzuje.

Vyberte si kvalitný prístroj na čistenie pleti

Čistiaca kefa na tvár je univerzálnym prístrojom vhodným pre všetky typy pleti. Pleť vyčistí rýchlo, šetrne a po použití ju stačí iba opláchnuť teplou vodou.

Obľúbené sonické kefky na pleť ponúkajú značky ako Eggo, Bellissima, FOREO či PMD beauty. So sonickou kefkou Eggo sa môžete tešiť až na 5 stupňov rýchlosti čistenia a masáže pleti, silikónový antibakteriálny povrch a bezdrôtové nabíjanie. Sonická kefka Bellissima prichádza hneď s piatimi nadstavcami, ktoré plnia svoju funkciu čistenia, masáže či odstraňovania odumretých buniek. Prístroj na čistenie pleti FOREO zas ponúka 12 intenzít čistení, T-Sonic pulzáciu až 8000 pulzov za minútu a hypoalergénny silikón. PMD beauty okrem klasického čistiaceho režimu disponuje tiež anti-age módom.

Nerobte viac žiadne kompromisy pri čistení pleti. Vyberte si kefku, ktorá vám sľúbi komfortné, efektívne čistenie a s ktorou sa celý proces zmení na zážitok.


(A/RP)