Prípravy na leto a letnú dovolenku berieme veľmi vážne najmä my ženy a matky. Snažíme sa v predstihu myslieť na všetky možné aj nemožné situácie a scenáre, a chceme sa tak pripraviť na to čo nás asi čaká.

Nie vždy je síce možné predpovedať všetko, no chceme byť pripravené. Aj tu sa však vyskytne otázka, ako asi budem vyzerať v plavkách. Iste, nové modely sú dostupné každú sezónu, no ak pár kíl naviac natlačíte aj do drahých plaviek, nezmiznú. Preto do svojich plánov zahrňte aj starostlivosť o telo a dušu. Diéty sú veľmi populárne, keďže pre ne nemusíme často pohnúť ani prstom, a neraz podstupujeme aj drastické metódy hladovania, ktoré nám viac uškodia ako pomôžu. Berte na vedomie, že všetko toto vidí aj Vaša dcéra a iste nechcete, aby nadobudla nesprávny dojem o ženskej kráse.

Ak teda chcete nutne zhodiť nejaké to kilečko, šport je určite lepšou voľbou. Tešiť sa z toho budú aj Vaše aktívne ratolesti. Naviac aj bežné aktivity a práca okolo malých detí toto už do istej miery zabezpečuje. Ak však chcete chudnutie, ale aj rast svalov urýchliť, využite pokojne aj manželovu hrazdu. Ak ju ešte doma nemáte, iste prospeje aj jemu. Hľadajte tak nielen v obchodoch ale aj na internete. Tu nájdete najlepšie ceny.

Aby ste sa však po letných mesiacoch, alebo aj počas dovolenky mohli predviesť nielen s pekným opálením, ale aj očarujúcim úsmevom, zbavte sa zafarbenia zubov pomocou bieliacich pásikov.

Keď už budete neodolateľná, môžete sa v plnej miere venovať aj baleniu kufrov. Tu by však okrem plaviek a kozmetiky nemali chýbať ani pohodlné nohavičky. Najmä ak plánujete návštevu kultúrnych pamiatok, či rôzne výlety, budete sa takto cítiť oveľa pohodlnejšie. Prednosť však dajte vzdušnej bavlne a príjemnému strihu. Páčiť sa Vám určite bude aj ponuka na aqalogy.com.