Rada svoje dieťa „parádite“ a doprajete mu kvalitné a krásne veci? Potom určite viete, že za kvalitu, a najmä čo sa týka vecí pre deti, je potrebné naozaj čosi priplatiť. Existuje však možnosť, ako nakúpiť kvalitné a pekné oblečenie, kozmetiku alebo hračky pre deti a neminúť pritom celý majetok. Objednávajte z anglických e-shopov!

zdroj: pexels.com

Prečo sú potreby pre deti v Anglicku lacnejšie

Pýtate sa, ako je možné, že za rovnaký tovar pre deti v Anglicku zaplatíte menej ako napríklad na Slovensku? Dôvodom je to, že na potreby pre deti platí v Anglicku znížená, prípadne až nulová sadzba dane. Týka sa to najmä oblečenia, kozmetiky, hračiek, ale aj rôznych ďalších potrieb pre deti, ako napríklad pulty na prebaľovanie, vaničky a podobne. 

Ako na lacné nákupy v Anglicku? 

Samozrejme, cena tovaru závisí aj od toho, kde sa rozhodnete nakupovať. Mnohé Slovenky obľubujú anglické e-shopy pre deti, ako sú napríklad next.co.uk, matalan.co.uk alebo george.com. Ceny sú tu veľmi dobré, výber obrovský a kvalita vás tiež poteší. 

Takže ako na lacné nákupy v Anglicku? 

Už teda viete, kde a čo sa pre deti oplatí nakúpiť. Ako však vyriešiť doručenie tovaru? Niektoré anglické e-shopy balík do zahraničia nezasielajú. Prípadne je cena poštovného na Slovensko naozaj vysoká a tovar sa tak niekoľkonásobne predraží. Vy si však svoj nákup, pokojne aj z viacerých e-shopov, môžete nechať zaslať na adresu prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko v Anglicku. Preberie všetky vaše objednávky, spojí ich do jediného balíka a ten vám doručí až priamo k vašim dverám. Za zásielku do 10 kg tak zaplatíte poštovné z Anglicka na Slovensko len 16 libier. 

Chcete ušetriť ešte viac? Môžete. Spojte svoj nákup napríklad s kamarátkou. Už aj tak lacné poštovné si takýmto spôsobom ešte viac znížite a môžete rozdeliť na polovicu! Nákupy v Anglicku s prepravou cez Maťka a Kubka sa vám teda určite vyplatia.