Patríte aj vy k skupine ľudí, ktorí majú doma viacero topánok a striedajú ich s rôznymi outfitmi? Možno vám zaberajú príliš veľa miesta a hovoríte si, že by ste ich radšej vymenili za jedny univerzálne, ktoré môžete nosiť na rôzne príležitosti. Máme riešenie od značky Vans.

Kvalita nad kvantitou je samozrejmosť

Niekedy je lepšie mať jeden pár kvalitnejšej obuvi, o ktorej viete, že vám vydrží niekoľko sezón, ako mať množstvo topánok, na ktorých už po pár noseniach budete pozorovať známky poškodenia. Vašim chodidlám by ste mali dopriať vždy to najlepšie, čo trh ponúka, veď predsa vás nohy úspešne nosia celým životom.

Značku Vans môžete poznať ako tú, ktorá ponúka obuv pre mladých streetovo štýlových ľudí, avšak opak je pravdou. Z ponuky Vans topánok si vyberie každý bez ohľadu na vek, štýl či preferenciu obliekania. Stojí za to sa pozrieť, čo Vans prináša.

Kto by nepoznal tradičný a typický členkový model Vans topánok v čiernej farbe s bielym znakom vyobrazeným na strane topánky? Týmto však ponuka Vans nekončí a vy si môžete vybrať aj ďalšie modely Vans Authentic topánok, ktoré sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Výhodou Vans Authentic je to, že ide o unisex topánky, a teda si z ponuky vyberie každý milovník tejto značky.

Jednofarebné alebo s výraznou potlačou?

Ak ste radšej nenápadní a obliekate sa minimalisticky, potom budú vašou voľbou jednofarebné páry Authentic, a to napríklad v neutrálnej bielej alebo čiernej. Pre ľudí, ktorí radi svojimi topánkami dominujú a sú v centre pozornosti, sú v ponuke extravagantnejšie vzorované modely. Zamilujete si určite aj šachovnicové Vans Authentic páry, ktoré sa výborne hodia k čiernym nohaviciam.

Nebude pre vás žiadnym prekvapením, že modely topánok Authentic od značky Vans patria k veľmi obľúbeným a sú na vysokej priečke predajnosti. Vyrobené sú z pleteného materiálu, takže ich oceníte počas suchých a teplejších mesiacov v roku. Táto obuv je veľmi ľahká a pohodlná a zárukou značky Vans je aj ich kvalita.

V prípade, že túžite topánky Vans Authentic zaradiť do svojej zbierky obuvi, neváhajte si pozrieť ponuku na stránke ftshp a uvidíte, že je veľká pravdepodobnosť, že neostanete len pri jednom páre. Výhodou je, že pri nákupe nad 100 eur neplatíte poštovné, takže sa oplatí to využiť. Ak vám náhodou vybraný model nesadne, môžete ho bezplatne vrátiť späť. Do budúcna sa vám určite zídu aj ďalšie výhody a akcie, ktoré získate, keď sa zaregistrujete do Footshop Clubu.

Tým, že sú Vans Authentic unisexový model, urobíte nimi radosť aj svojej drahej polovičke, prípadne si môžete zadovážiť "matching shoes", a teda rovnaký model, len v inej veľkosti. Vaše chodidlá budú nielen štýlové, ale aj v pohodlí, a o to predsa pri výbere topánok ide.

(A/PR) Zdroj obrázka:

Footshop.sk