Prvý dojem je veľmi dôležitý, neplatí to iba medzi ľuďmi, ale aj pri nakupovaní. Veľakrát si radšej kúpite produkt, o ktorom síce nič neviete, no má krajší obal, lepší dizajn alebo sa vám viac páčia farby. A presne takto funguje aj oblečenie – hoci vás ľudia nepoznajú, nikdy sa s vami nerozprávali, jednajú s vami lepšie, keď ste pekne oblečená. Štýlové oblečenie vám pomôže nájsť aj partnera, ak sa vám to doteraz nepodarilo, a už nebudete sama. Aké sú trendy na jeseň/zimu 2015?

Móda sa neustále recykluje

To, že sa móda neustále opakuje, nie je žiadnym tajomstvom. Nie je to kvôli tomu, že by dnešní dizajnéri nedokázali nič lepšie vymyslieť, je to o tom, aké skvelé veci tí v minulosti už navrhli. Tento rok je späť hippie dámske oblečenie – kvetinové vzory, šatky okolo hlavy, veľké okuliare a na jeseň? Veľkým hitom sú zvoncové nohavice, ohlasy sú rozporuplné, niektoré dámy ich vítajú, iné ich odmietajú nosiť. Do ktorej skupiny patríte vy?

Spoznajte farbu roka

Túto jeseň a zimu sú v kurze tieto farby – ťavia, tehlová, tóny hnedej, tmavomodrá či tmavozelená, no jedna nad nimi vyčnieva. Marsala je oficiálne farbou roka 2015. Minimalistická, elegantná a zároveň luxusná farba, s ktorou musíte byť opatrná, aby ste nenosili veľa jej kúskov. Ideálne sú v tejto farbe dámske čižmy, roláky alebo svetre.

Aké kabáty a bundy nosiť

Kožené bundy motorkárskeho strihu sú stále v kurze. No blíži sa zima a v nej vám už nebude teplo, preto môžete siahnuť po hrejivých vojenských bundách a kabátoch v kaki farbách. Máte radšej klasiku? Kabáty a trenchcoaty v ťavej a hnedej farbe sú správnou voľbou.

Aj zamat je trendy

Netypický materiál, čo poviete? Ale na zimu je veľmi príjemný, pretože vás zahraje, zároveň je elegantný a pohodlný. Ktoré kúsky by ste mali vyberať zo zamatu? Rozhodne to sú saká, klobúky, blúzky. Vyberajte tmavšie farby – námornícka modrá, čierna, tmavozelená alebo aj spomínaná marsala.