Pokračujte v čítaní a inšpirujte sa niekoľkými z nich.

Foto: pixabay/JillWellington

Zahrajte si elektronické šípky

Že športovať sa nedá v pohodlí domova? Zaobstarajte si obľúbené elektronické šípky a presvedčte sa o opaku. Tejto jednoduchej adrenalínovej aktivite, ktorou trénujete svoju presnosť, sa pokojne môžete venovať aj vo svojej izbe. Usporiadajte si doma turnaj s priateľmi a príjemné potešenie sa určite dostaví. Šípky zároveň predstavujú veľmi dobrý tip na darček na rôzne príležitosti.

Tomuto jednoduchému adrenalínovému športu, ktorým trénujete svoju presnosť, sa môžete vďaka špeciálnemu sisalovému terču venovať v pohodlí svoje izby alebo terasy. Žiadne priestorové obmedzenie elektronických šípok vyvoláva u nadšencov originálnej zábavy vysokú obľúbenosť, o ktorej sa môžete v praxi veľmi rýchlo presvedčiť aj vy a usporiadať si doma svoj vlastný turnaj.

Foto: Pixabay/Counselling

Prečítajte si dobrú knihu

Pamätáte si, kedy ste si naposledy nerušene prečítali nejaký román, napínavý krimi príbeh či zaujímavý cestopis? Schovajte sa pod prikrývku s pútavou knihou v ruke a zahĺbte sa do jej príbehu. Čítanie je (nielen) v zimnom období ideálnou výplňou voľného času. Navyše je to intelektuálna činnosť, ktorá zlepšuje vaše kognitívne funkcie, podporuje pamäť a zlepšuje gramatiku i výslovnosť.

Preorganizujte si šatník

Ak sa už dlho pohrávate s myšlienkou, že by ste si mali urobiť poriadok vo veciach, práve teraz je ten správny čas. Čo takto začať so šatníkom. Pretrieďte si svoje oblečenie a zbavte sa kúskov, ktoré ani neviete, ako sa ocitli vo vašej skrini. Tie lepšie z nich môžete podarovať ľuďom bez domova alebo tým, ktorí na kúpu nového šatstva nemajú prostriedky.

Foto: pixabay/JamesDeMers

Absolvujte vyhliadkový let lietadlom

Ak si túžite vyplniť svoj voľný čas naozaj niečím originálnym a vskutku adrenalínovým, nádherný vyhliadkový let lietadlom je pre vás to pravé riešenie. Vidieť svet, ktorý dávno poznáte z vtáčej perspektívy, je úplne iné, ako to, na čo ste boli doteraz zvyknutí.

So skúseným pilotom v kabíne sa budete cítiť bezpečne, vďaka čomu sa stane vychutnávanie nádherných výhľadov nezabudnuteľným zážitkom.

Spravte si filmový večer

Túžite sa zašiť doma a vychutnať si papučový večer? Nie je nič jednoduchšie. Pripravte si pukance alebo objednajte pizzu, schúľte sa na gauči a pozrite si toľko častí vášho obľúbeného seriálu, koľko len zvládnete.

Vyskúšať si vyplniť dlhé chvíle môžete aj šitím, pletením alebo varením receptov, na ktoré ste doteraz nemali čas.

(A/PR), zdroj obrázkov: pixabay