Znečistenie životného prostredia, zlé návyky, neustály stres, teplo – to všetko vytvára tlak na človeka a ovplyvňuje také problémy, ako je chronická únava, akné a nadmerná váha. Je preto viac než dôležité nájsť si čas na nápravu. Čas na očistu tela s priaznivým účinkom.

Existuje na to niekoľko spôsobov a procedúr, ktoré je najlepšie absolvovať pod jednou strechou. My vám dve z nich predstavíme a uvidíte, že ak sa zveríte do rúk profesionálom, svet bude zas o niečo krajší.

Vodoliečba

V lete naše telo aktívne spotrebúva vlhkosť, aby sa ochladilo. Preto lekári odporúčajú nielen vypiť viac ako 2 litre vody denne, ale tiež používať ďalšie metódy výživy pokožky. Metódy kam patria detoxikačné a hydratačné SPA služby pomocou špecializovaných kozmetických prípravkov alebo protistresových regeneračných a hydratačných programov. 

Takáto vodoliečba osvieži a udržiava rovnováhu v tele. Pre vás je ale dobrou správou to, že si ju teraz, spolu s ďalšími metódami, môžete dopriať v peknom luxusnom hoteli. V hoteli, kde máte luxusné vybavenie, krásnu prírodu a tie najlepšie služby na jednom mieste.

Zábaly

Gurmáni SPA-relaxu sa môžu potešiť aj bahenným alebo iným zábalom tela. Hlavnou výhodou tohto postupu je enzým bomelaín, ktorý obnovuje mazové žľazy pokožky. Takáto procedúra prebieha v príjemnom prostredí luxusných kúpeľov, vďaka čomu sa cítite pohodlne, eliminujú sa účinky stresu a celé to pomáha prebudiť nielen vašu vonkajšiu, ale aj vnútornú krásu, ku ktorej si mimochodom môžete dopomôcť aj šálkou najlepšej kávy Ebenica.

Kofeín predsa obsahuje antioxidanty, ktoré bojujú s voľnými radikálmi a zabraňujú tak predčasnému starnutiu. Okrem toho, že vás robí krajšími, poteší aj vaše chuťové poháriky. Nezabudnite ale na jej primerané množstvo. 

Len potom si budete môcť vychutnávať momentálne pôžitky tak, aby nepokazili tie budúce.