foto-spartooI keď je koniec leta a s ním spojené školské a pracovné povinnosti pred dverami, nesmúťme a užime si radšej príchod jesene s jej krásnymi farbami, príjemným mäkkým svetlom a svojskou atmosférou.

Deti sa na jeseň vžy tešia a to najmä vďaka kopám farebného lístia, v ktorom sa môžu vyšantiť, rovnako ako aj vďaka gaštanom a tradičným jesenným tekvičkám, ktoré v tomto období dozrievajú. Jesenné obdobie je proste čas vyraziť do prírody a nechať sa očariť jej krásou.

Aby si deti čo najviac užili prechádzky do lesa, do školy či do parku, je dôležité myslieť na tú správnu obuv. Nová internetová stránka www.spartoo.sk ponúka široký výber kvalitnej detskej obuvi, ktorá sa páči nielen detičkám, ale spĺňa aj požiadavky rodičov náročných ohľadom zdravotných noriem.

Na stránke si môžete vybrať spomedzi desiatok detských značiek obuvi ako Clarks, Geox, Kickers, Birkenstock, Timberland či Primigi. Našim cieľom je ponúknuť detské topánky, ktoré sú nielen v súlade so súčasnými módnymi trendami, ale ktoré sú zároveň pohodlné na nosenie. Aby sa Vaše dieťa cítilo príjemne a aby si samo mohlo jednoducho nazuť svoje topánky, zaradili sme do našej ponuky tenisky, čižmičky, ako aj športovú obuv, ktorá je prispôsobená jeho veku a pri ktorých garantujeme ich vysokú úroveň kvality.

Pokiaľ hľadáte nové a nápadité modely, neprehliadnite ani našu vlastnú značku detskej obuvi Citrouille et Compagnie. Značka vznikla zo vzájomnej spolupráce dvoch mamičiek, pre ktoré pohodlie detí vychádza v prvom rade z dobre obutých nôžok. Citrouille et Compagnie vyrába svoje topánky výlučne v Európe, aby garantovalo optimálne bezpečnostné štandarty. Od prvých detských krôčkov až po beh po školskom dvore sa naše ratolesti riadne nachodia. Keďže deti rýchlo rastú, je dôležité sprevádzať ich rast vhodne adaptovanou obuvou pre morfológiu ich chodidiel. Citrouille et Compagnie ponúka deťom pohodlné a farebné topánočky, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre nich a ktoré si obľúbia počas celého detstva.

Vykročte spoločne s Vašimi deťmi do farebnej jesene v pohodlí štýlovej obuvi, ktorá určite splní Vaše očakávania.