Aj napriek tomu, že sa Vianoce skončili len nedávno, a zima vládne nielen na horách, neraz sa v našich myšlienkach zaoberáme už teraz letnou dovolenkou.

Pri pomyslení na teplé slnečné lúče, priezračné more a exotické prostredie zahreje pri srdci nejedného z nás. Našu radosť tak často znásobí aj možnosť ušetriť nemalú hotovosť, ak kúpime práve teraz v predstihu. Cestovky tak lákajú na svoju ponuku first moment zájazdov, no záujem je veľký aj vďaka Vianociam.

Práve letná dovolenka ako darček pod stromčekom sa stáva čoraz populárnejšou. Nemusíte hneď vyberať termín, či hotel. Ak ste si teda pod stromčekom našli katalóg letných dovoleniek, nenechávajte výber na neskôr. Práve teraz môžete ušetriť aj 30 % z katalógových cien. Ak budete cestovať s deťmi, určite potešia viaceré akcie, ktorými lákajú predajcovia. Vaše dieťa tak môže mať ubytovanie, alebo stravu zadarmo, prípadne môžete cestovať aj s dvoma celkom zadarmo, či len za cenu letenky.

Takto bude teda Vaša úspora oveľa vyššia, akoby ste čakali na last minute. Naviac s deťmi by ste vhodný hotel hľadali na poslednú chvíľu len veľmi ťažko. Práve letecká doprava je stále populárnejšia, a aj tu platí, že čím skôr kúpite, tým bude cena nižšia. Ak teda môžete plánovať dopredu, aj dovolenka môže byť pohodlnejšou. Využiť tak môžete aj služby leteckej spoločnosti Ryanair, a to nielen počas leta. Všetko potrebné hľadajte na letenky.sk.

Pripraviť sa však s deťmi musíte na akúkoľvek cestu, a to veľmi dôkladne. V lete sa bez správneho oblečenia a obuvi nezaobídete. Myslite aj na deti a vyberte pre ne pohodlné Rider sandále. Zábava však musí byť aj na dovolenke. Nepodceňujte prípadné zhoršenie počasia a deťom zabaľte aj obľúbené hračky. Ak dávate prednosť takým, ktoré pomôžu aj v rozvoji, sú jednoznačnou voľbou didaktické hračky. Tie vyberiete aj na fajnhracky.sk.