Atraktívny obal okamžite upúta pozornosť. Okrem toho, že plní ochrannú, informačnú alebo napríklad manipulačnú funkciu, má samozrejme aj grafickú a predajnú funkciu. Tá určuje, aký úspešný bude na trhu v porovnaní s podobnými produktmi od konkurencie. Poďme sa spolu pozrieť na niekoľko odvetví, v ktorých je podľa nás bezchybný dizajn ozdobných krabíc obrovským plusom a môže znamenať podstatný nárast tržieb.

Kvalitná kozmetika si zaslúži luxusný obal

Určite nám dáte za pravdu, keď budeme tvrdiť, že pri kozmetike je obal obzvlášť dôležitý. Atraktívna vizuálna stránka produktu doslova láka vyskúšať ho a v zástupe veľkej konkurencie je každý bodík navyše výhodou, prečo by si mal zákazník vybrať zo širokej ponuky práve váš produkt.


Zabaľte vaše voňavé mydlá, pleťové krémy alebo dekoratívnu kozmetiku do dokonalej ozdobnej krabičky, ktorá bude tvoriť perfektnú harmóniu so svojim obsahom! Ozdobná krabička prémiovej kvality navodí exkluzívny dojem, no ak preferujete ekologické balenie, rozhodnite sa napríklad pre hnedý Kraftliner potlačený pekným prírodným motívom.

Nápadito zabalená donáška jedla zožne úspech

Vlastníte reštauráciu, rýchle občerstvenie alebo napríklad pekáreň? Ak majú vaši zákazníci možnosť si hotové jedlo so sebou zobrať v niečom zabalené, vaše krabice sú jedinečnou šancou, ako môžete naplno využiť obalový materiál na zvyšovanie povedomia o vašej značke. Pohrajte sa preto s jeho dizajnom, zakomponujte humor, nebojte sa byť inovátorom.


Nápadité balenie, ktoré je odlišné od bežných štandardov, okamžite pritiahne pohľady a ľudia si značku oveľa lepšie zapamätajú. Myslite na to, že ľudia s vašimi fantastickými obalmi môžu na seba strhnúť pozornosť napríklad v kancelárii, cestou domov či u priateľov a vy máte možnosť zaujať ďalšie publikum. Ukážte preto, že máte čo ponúknuť!

Zabaľte vaše výrobky inak ako konkurencia

Ak čokoľvek vyrábate - či už sú to originálne autorské šperky, domáce dekorácie, hračky pre deti alebo podnikáte s darčekovými balíčkami, výnimočné balenie len podčiarkne ekluzivitu a prvotriednu kvalitu vašich produktov. Na zákazníkov urobia ozdobné krabice veľký dojem, takže sa oplatí venovať im pozornosť, aby boli v súlade s vašou filozofiou a aj navonok odrážali to, že si dávate na všetkom na sto percent záležať.

Možností je neúrekom!

V justprint.sk máte na výber 7 rôznych druhov obalov a pri každom si môžete zvoliť desiatky typov rozmerov, aby ste si mohli krabice prispôsobiť úplne podľa predstáv. Potlačiť ich plnými farbami nie je problém! Dokonca si viete vybrať aj rozmanité druhy podkladov a dekoračných papierov, hrúbku materiálu, zušľachtenie UV lakom, lesklou alebo matnou fóliou, aby bol výsledok dychvyrážajúci! Zaobstarajte si svoje originálne krabice ešte dnes a pomôžte svojmu biznisu rásť! Je to naozaj jednoduché, stačí len postupovať podľa inštrukcí na stránke a aj vy môžete už onedlho držať v rukách unikátne ozdobné krabice alebo tzv. rukávy slúžiace ako prebal pôvodného balenia.

(A/PR)