Alinka-sk4

zdroj: vipgold.sk

Láska je vec citov, a preto sa o to viac obávame sklamania. Niekto ide do všetkého po hlave a prípadné pády zvláda oveľa rýchlejšie, iný zasa veľmi váha a obáva sa možnej negatívnej reakcie. Podobné zážitky máme všetci, niekto ich má viac, iný menej, no v podstate všetci v živote hľadáme to pravé šťastie.

Pre väčšinu je to práve skutočná láska, o tom, že to nie je vždy také ružové, ako to na začiatku vyzerá sa môžeme presvedčiť každý deň. V našom okolí nájdeme viacero rozvedených, ktorí z časti na tento cit zanevreli. Rodičia však dávajú príklad svojim deťom, či už dobrý alebo zlý. Vplyv na náš citový život majú však aj médiá, a tak pochybujeme príliš často. Ak sme sa raz spálili, nie je jednoduché opäť nabrať odvahu a nadviazať vzťah. V živote to však takto chodí a je len na nás, či sa odhodláme skôr, či neskôr. Šťastie čaká na každého len ho treba nájsť.

Začiatok vzťahu je vždy intenzívny. Prežívame spolu všetko krásne a je jedno, či sa jedná len o obyčajné rande, či oslavu. V čase zamilovanosti nám vôbec neprekáža žiadna udalosť a aj vtipné darčeky berieme ako príjemné spestrenie. Ak sme zamilovaní ide svet okolo nás bokom.

Ak chcete nájsť skutočné šťastie, buďte sami sebou, len tak zistíte, či si s partnerom budete naozaj rozumieť. Zamilovanosť nevydrží večne, spokojný spoločný život tak vyžaduje vzájomné porozumenie a podporu. Vyznanie lásky je však rovnako dôležité na začiatku vzťahu ako aj po rokoch spoločného života. Nezabúdajte na to a občas prekvapte svoju polovičku pekným darčekom.

Dnes nie je ničím výnimočným odkladať svadbu na neskôr. Aj napriek tomu však väčšina z nás po nej túži. Netlačte však na svojho partnera, dajte mu najavo svoje pocity a aj sám sa čoskoro rozhýbe, konečne Vám tak dá vytúžený zásnubný prsteň. Ak ho naopak hľadáte práve Vy, vyberať môžete aj na vipgold.sk.