Vianoce sa blížia našim smerom míľovými krokmi, nebude to dlho trvať a sviatky radosti, pokoja, auparkov a mieru, nám budú klopať na dvere. Síce si každý rok hovoríte, že kupovanie darčekov už nenecháte na poslednú chvíľu, ale nikdy to nedodržíte. Čo keby to bol práve tento rok, keď ich kúpite v dostatočnom predstihu? Môže vám pomôcť aj tento zoznam darčekov, ktoré vášho muža, priateľa či partnera pod stromčekom potešia.

Je to technický typ?

Dnes sa robí veľká sranda, že najväčšie problémy ľudstva sú takmer vybitá batéria na smartfóne a slabý signál Wi-Fi. S tým druhým problémom toho veľa urobiť nemôžete, no prvého ho môžete veľmi hravo zbaviť. Pozrite sa na externé batérie pre mobily, ktoré môžu smartfón dobiť aj viac ako 10-krát na jeden cyklus. A je to dobré aj pre vás, už sa nikdy nebude môcť vyhovárať, že sa mu vybil telefón, keď bude na pive.

Ostaňme chvíľu pri pive

Veľký rozmach zažívajú slovenské a české minipivovary, ktoré pravidelne zbierajú ceny na svetových výstavách piva. Kúpte mu zopár fľašiek tohto zlatistého moku, ktoré majú hodnotu väčšiu ako samotné zlato. Samozrejme nie pre vašu peňaženku, ale pre chuťové bunky vášho muža. Nepoznáte žiadne značky, ktoré patria medzi česko-slovenskú pivnú elitu? Tu sú – Matuška, Clock, Kaltenecker, Hellstork, Polička, Lanius, Buntavar, Stupavar či Žiwell.

Kúpte mu lístok na futbal

Je viac športový ako technický tip? Potešte ho lístkom na dobrý zápas. Pozor, žiadna slovenská liga, ale nájdite vstupenky na zápas FC Barcelona, prípadne iného tímu, ktorému fandí. Nezabudnuteľný zážitok, na ktorý bude spomínať dokonca života a vy si zatiaľ môžete, čo bude fandiť niekde v Španielsku alebo Anglicku, vyraziť na dámsku jazdu.

Posledná záchrana

Môže sa stať, že darček, ktorý ste objednali z internetu, nestihne do Vianoc prísť. A čo teraz? Nemusí vás oblievať studený pot, majte vždy pripravené sexi nohavičky, ktorými obdaríte vášho muža. Teda nie priamo jeho, ale vy sa mu v nich predvediete. Prvoplánové? Možno. Zaberá to? Rozhodne. Šťastnú ruku pri výbere.