Tak ako každá jedna sezóna aj táto ďalšia sezóna, ktorá nám už pomaly klope na dvere prináša so sebou nové trendy čo sa týka oblečenia.

Nejde iba výlučne o oblečenie, ale pravdaže by sme nemali zabúdať aj na doplnky. Aké sú teda trendy pre nadchádzajúcu sezónu? Ak hľadáte niečo pre túto sezónu kliknite na tento link Bolf.

Aj keď patríte do kategórie pánov, ktorí si veľmi nepotrpia na to, aby boli a museli byť stále trendy a na druhej strane ak patríte k tej skupine pánov, ktorí sú zase radi ak majú vo svojom šatníku aspoň jeden trendy kúsok tejto sezóny prinášame vám zopár trendy trikov a odporúčaní oblečenia, ktoré bude túto sezónu veľmi trendy.

Zvislé pruhy alias všade samé pruhy

Áno, všade samé pruhy. Práve pruhované oblečenie bude túto sezónu veľmi trendy. Možno sa pýtate prečo? No práve preto, že pruhy na oblečení ako sú pruhované tričká alebo košele vyzerajú naozaj skvelo a veľmi mladistvo a osviežujúco. A okrem takýto vzor pomáha aj vašej postave a to práva vďaka pruhom, pretože tie majú tendenciu zužovať každý typ postavy a taktiež vám trošku predĺži vašu postavu.

Najlepšie asi budete keď si vyberiete napríklad pásikavé tričko. Na výber máte z veľkého množstva a tu sa nekladú žiadne medze. Vyberte si aj také prúžky, ktoré sú výrazne. Ak by ste zase radšej zvolili niečo konzervatívnejšie vyberte si niečo nenápadnejšie. Veľmi rafinovane môžete vďaka prúžkom vyzerať aj v práci alebo keď idete na rande. Pruhované košele sú veľmi populárne. Jednoducho povedané, takáto košeľa je oveľa viac nápaditejšia ako iba jednofarebná klasická košeľa.

Všade samá biela

Biela farba bude tuto sezónu veľmi trendy. Biela farba pôsobí veľmi jednoducho a mladistvo. Nemusíte stále chodiť zahalený v tmavých farbách zvoľte bielu. A to napríklad v podobe bieleho trička. Veď prečo nie? Biele tričko môžete skombinovať s hocičím záleží iba na tom, aký chcete docieliť výsledný efekt.

S čím môžem skombinovať biele tričko?

Skombinujte ho s pohodlnými nohavicami chinos. Budete vyzerať neodolateľne a mužsky. Takýto outfit, ktorý pôsobí na pohľad veľmi príjemne a nerušene vám zaručí úspech. Veď niekedy menej je viac. A k tejto kombinácií vám netreba naozaj už nič špeciálne. A môžete ísť takto aj do práce, vonku, na rande do kina alebo aj na večeru.

Kožená bunda

Koženka ju všetci radi nazývame patrí tak ako skoro každú sezónu aj túto sezónu do rebríčka top trendy kúskov, ktoré musíte mať zaručene doma v šatníku. Koženka má viacero výhod a to je práve to, prečo je aj pre túto sezónu stále trendy. Môžete ju využiť v každom počasí. Počas chladnejších dní vás zaručene zahreje a v prípade ak sa teplota vzduchu vyšplhá na vyššie stupne si ju môžete iba prehodiť cez plecia. V takomto prípade si pod koženku oblečte iba napríklad ako sme spomínali trendy biele tričko.

Pánske rifle

Prejdime teraz do sekcie pánskych nohavíc. Aké sú trendy čo sa týka pánskych nohavíc. V nasledujúcom odseku si povieme niečo konkrétnejšie ohľadom pánskych riflí.

Áno je pravda, že kedysi boli rifle väčšinou tmavo modrej farby a to bolo pre nich charakteristické. Ale v dnešnej dobe sú oveľa populárnejšie rifle rôznych iných odtieňov či už modrej, čiernej, sivej alebo bielej. A práve táto sezóna sa nesie v znamení svetlých farieb. Možno sa niektorí páni obávajú toho, s čím by svetlejšie tóny pánskych riflí mohli skombinovať a myslia si, že vo svojom šatníku nenájdu nič vhodné, Ale ako však väčšina módnych návrhárov tvrdí, takýto svetlejší odtieňu farby môže kombinovať s hocičím.

Ďalšia sezóna už pomaly klope na dvere a vy by ste nepochybne nemali za ňou zaostávať a preto sa inšpirujte týmito trendmi a buďte si istý, že túto sezónu zažiarite.

(Alinka/PR)