Ako dobre poznáte svojich blízkych? Ukážte im to prostredníctvom darčeka šitého priamo na mieru ich záľubám. Zaujímavé a zábavné mikiny a tričká ich určite potešia a vyčaria im na tvári úsmev. Zabudnite na nudné darčeky a inšpirujte sa unikátnymi kúskami.

Tričko pre drsného motorkára

Máte vo svojom okolí niekoho, kto miluje motorky a nedá na ne dopustiť? Motorkári sú zväčša chlapi s drsným zovňajškom, no dobrým srdcom. Darujte mu preto tričko s nápisom, ktoré ho nielen vystihne, ale zaručene aj pobaví.

Tričko pre vášnivého rybára

Tričko pre vášnivého rybára

Rybárčenie je zaujímavá činnosť. Ukazuje sa pri ňom naša trpezlivosť, spĺňa túžbu po tichu. Rybári si ho užívajú nielen kvôli úlovkom, no tiež pre možnosť chvíľu premýšľať a hĺbať. Máte doma rybára aj vy? Prekvapte ho dokonalým tričkom, mikinou alebo hrnčekom s nápisom, ktorý vystihne jeho lásku k rybám.

Tričko pre zanieteného vodiča

Obľubuje váš partner alebo priateľ jazdu v aute? Rád si zajazdí rýchlo, no vždy myslí aj na bezpečnosť? V tom prípade je tričko “Najlepší vodiči sa rodia v Auguste” šité priamo pre neho. A žiaden stres, tričká sú tiež dostupné s obmenami v mesiacoch.

Tričko pre vyšportovaného cyklistu

Cyklistika je šport pre vytrvalých. Vylepšuje kondíciu, ba dokonca umožní vám vychutnať si krásy prírody a čerstvý vzduch. Pokiaľ máte vo svojom okolí cyklistu aj vy, obdarujte ho tričkom s výstižným nápisom, ktoré mu zaručene vyčaruje na tvári úsmev.

Tričko pre milovníka piva

Horkosladká a osviežujúca tekutina, ktorá ovlaží každé smädné hrdlo. Poniektorí pivo obľubujú viac, iní menej. Miluje niekto vo vašom okolí pivo celou svojou dušou? Tričko s unikátnymi a vtipnými nápismi čaká iba naňho. Možno si ho oblečie pri svojej ďalšej ceste za chutným pohárom tejto blahodarnej tekutiny.

Tričko pre človeka, ktorý žije prírodou

Čerstvý vzduch, dlhé prechádzky prírodou a horami –  jednoducho turistika so všetkým, čo k tomu patrí. Venuje sa niekto z vašich blízkych turistike? Ak ste si odpovedali áno, zaobstarajte preňho úžasné tričko, ktoré podčiarkne jeho lásku k horám.

Tričko pre jazdcu

Vietor vo vlasoch, široké pláne a kopce. Aj o tom je jazda na koni. Pre vášnivých jazdcov a milovníkov koňov sa v ponuke nájdu jedinečné kúsky – tričká s nápismi, ktoré si na jeden zo svojich výjazdov môžu obliecť.

Čo poviete? Našli ste v ponuke trickovy.sk ten pravý a dokonalý darček pre svojho blízkeho?

(Alinka / PR)