Dokonalý make-up, jemná vôňa, sexy šaty, čo niečo odhaľujú a zároveň taja. To všetko a ešte oveľa viac je predstava ideálnej ženy, ktorá si získa každého muža. Vzbudzuje vzrušenie a pozornosť, čo však ale z dlhodobého hľadiska pre vzťah až tak úplne nestačí. Pravdepodobne sa zameriavate na vzťahy a hodnoty, ktoré vydržia aj do budúcna.

Nájsť si ale v dnešnej dobe niekoho s rovnakými pocitmi a náladou je už ťažšie. My vám s tým však trochu pomôžeme. Stačí vedieť, čo sa mužom na vás páči aj po niekoľkých rokoch dlhodobého vzťahu.

Počúvajte

Vzájomná a otvorená komunikácia je vo vzťahu dôležitá vždy, no nemali by ste mať prevahu. Ženská sila spočíva aj v umení správnej reakcie. To znamená, viac občas počúvať ako hovoriť.

Schopnosť počúvať človeka je dôležitá ženská zručnosť. Pre mužov to znamená zároveň aj určité uznanie, ktoré milujú niekedy viac ako sex.

Pred plánovaným zoznámením v Žiline alebo po niekoľkých rokoch vzťahu sa snažte preto jeden druhého počúvať!

Rešpektujte jeho slobodu

Jedným zo základných spôsobov vzájomného spolunažívania je spoločný rešpekt a uznanie osobnej slobody. Nakoniec je to jedna zo základných potrieb človeka, vďaka ktorej sa cíti spokojný a šťastný.

A ak si aj vy chcete nájsť spoločníka, mali by ste sa snažiť o pochopenie potrieb toho druhého. V prípade mužov to platí dvojnásobne, takže sa ho nesnažte príliš kontrolovať a zväzovať, čo však neznamená, že by ste si nemali stanoviť vo vzťahu určité hranice.

Doprajte si

Iba v stave harmónie, spokojnosti a plnosti môžete nájsť slušného a milujúceho človeka. V tomto stave sú šance na stretnutie s primeraným mužom čo najvyššie.

K takejto spokojnosti sa dostanete, ak uspokojíte aj svoje osobné potreby a túžby. Môže to byť vlastný rozvoj alebo nová manikúra, každý z nás je na tom s hodnotami úplne inak.

Nikdy ale nečakajte, že raz príde ten správny okamih len tak sám od seba. Vyžaduje si to iniciatívu aj z vašej strany, a ak sa budete pritom držať spomenutých rád, určite to bude lepšie.

Slovami neznámeho autora: „Milovať znamená riskovať, že budete odmietnutí. Dúfať znamená riskovať, že budete sklamaní. Ale tieto riziká treba podstúpiť, lebo najväčšie riziko v živote je nič neriskovať.“