Zabudnite tento rok na klasiku a príjemne prekvapte svojho drahého niečim nevšedným. Vyberte spolu s nami darček, vďaka ktorému na tieto Vianoce tak skoro nezabudne.

Niet nad zážitok 

Vecné dary určite potešia, ale po čase sa môže stať, že zapadnú prachom. To, čo ostáva, sú zážitky. Nestarnúca pravda “muži sú len veľké deti” platí aj dnes, a tak si môžete byť istý, že zážitkovým darčekom určite nič nepokazíte. Či už ho prekvapíte jazdou v športovom aute, pilotovaním lietadla alebo zoskokom padákom, verte, že potešíte jeho adrenalínové mužské ja.

Niečo pre neho a jeho kamarátov 

Ak si chcete naozaj šplhnúť, nechajte ho “vyhodiť si z kopýtka” spolu s kamarátmi. Ak má váš partner obľúbený podnik alebo destináciu, o ktorej stále hovorí, využite to. Dohodnite sa s jeho priateľmi a zabookujte letenky, prípadne vytvorte rezerváciu spolu s účtom v podniku, ktorý mu je blízky. Takéto darčeky sú obzvlášť cenené mužmi, ktorí so svojimi priateľmi z nejakého dôvodu nemôžu tráviť toľko času ako by chceli. 

Spoločný výlet alebo dovolenka 

Veľmi príjemným darčekom môže byť aj spoločná dovolenka či predĺžený víkend. Môžete tak spolu tráviť čas a zároveň sa obaja odmeníte zaslúženým oddychom. Dnes už si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky leteniek za výhodné ceny alebo podporiť domáci turizmus. Na Slovensku sú k dispozícii rôzne kúpele, výnimočné hotely a zámky alebo aj  originálne zážitky pre páry. Tiež si môžete urobiť výlet za výnimočnou gastronómiu niektorého z regiónov. 

Kvalitný alkohol určite poteší

V prípade že váš manžel patrí medzi fajnšmekrov, ktorí si dokážu alkohol naozaj vychutnať, môžete pouvažovať nad nejakou luxusnejšou fľašou. Ak by ste ho chceli obdarovať originálnym darčekom, prekvapte ho napríklad kurzom varenia piva priamo v pivovare. Takýto typ nevšedného zážitku je veľmi populárnym medzi milovníkmi piva.

Jednoduchosť sama

Hoci sa to nezdá, originálite sa medze nekladú a na výber ideálneho darčeku existuje veľa najrôznejších alternatív. Stačí len menšia inšpirácia, prípadne si všímať náznaky, alebo dať hlavy dokopy s manželovými kamarátmi. Správny partner sa určite poteší aj takým drobnostiam, ako sú napríklad ponožky so sobom alebo iné príjemné vianočné úlety. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek darček, nikdy by ste nemali zabúdať na to, že Vianoce nie sú iba o darčekoch, ale hlavne o rodine a príjemne strávenom čase v kruhu tých najbližších.

(alinka/PR)