Síce sa móda vracia v rôznych intervaloch, takže nikdy neviete, čo sa kedy vráti. Niekedy sú trendy odvážne kúsky, o ktorých si myslíte, že si ich majiteľ musel kúpiť v sexshope, inokedy sú to tajomné modely, ktoré vás zahalia takmer od hlavy až k päte ako obyvateľku púšte. Toto leto sa nosia hlavne minimalistické kúsky, ale ak milujete extravaganciu, neodídete naprázdno. Chcete vedieť, čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Minimalizmus a asymetria
Dominantným štýlom tohto leta je minimalizmus. Predstavte si jednoduché šaty koralovej farby po členky s jemnými sandálkami. Ak vás prepadne chladnejšie počasie, môžete si k týmto šatám obliecť rifľovú bundu. Okrem koralovej farby sa bude nosiť aj bordová, indigová, šedá, hnedá, biela či mangová. Z tohto dokážete nakombinovať naozaj skvelé outfity. Okrem toho sa bude nosiť aj kombinácia denimu s denimom. Napríklad rifľové šorty, rifľová košeľa a pohodlné slip ony. Minimalistický štýl môžete osviežiť aj asymetrickým strihom.

Extravagantnejšie kúsky
Ak máte radšej extravagantnejšiu módu a výrazné kúsky, nenechajte sa zviazať minimalizmom. Veľkým hitom sú aj strapce – strapce na rifľových bundách, čižmičkách a aj kabelkách. Tento štýl je inšpirovaný kovbojmi. Okrem strapcov je v móde aj africký etnoštýl. Ten je typický svojou farebnosťou a geometrickými tvarmi. Práve pončo na chladnejšie večery v tomto štýle dokáže skvelo vyzdvihnúť minimalistický outfit.

Sila doplnkov
Hovorí sa, že najkrajším doplnkom je žiarivý úsmev, ale ak ho chcete výrazne podporiť, môžete použiť aj šperky. Podobne ako v minulej sezóne, aj toto leto dominuje vždy jeden výrazný šperk a ostatné mu robia garde. Nikdy si nevyberajte viac výrazných kúskov naraz, mohlo by dôjsť k veľkej bitke. Ak máte dominantné náušnice, zvoľte jemný náhrdelník a náramok vôbec nemusíte mať. Ak máte výrazný náhrdelník, dajte si minimalistické náušnice a pletený náramok. Čo hovoríte, páčia sa vám tieto trendy, alebo sa už neviete dočkať zimnej sezóny?