Čakali by ste takýto článok skôr pred Vianocami? Jasné, vtedy sa dáva najviac darčekov, ale istotne má váš partner aj narodeniny, meniny alebo mu môžete dať darček len tak. Nech vie, že ste si vybrali správne. Tu je niekoľko tipov od lístkov na Bayern Mníchov cez super pivá až po technické vychytávky.

Zájazd na futbal

Ak vás vždy znervózňuje, keď váš partner pozerá futbal v telke, zabite dve muchy jednou ranou – nebude sedieť pri telke a užije si zápas naživo a vy nebudete z toho nervózna. Čiže je to taký malý darček aj pre vás. Stačí, aby ste vedeli, ktorému tímu fandí, kúpili mu lístky na duel, kde hráči behajú, ako keby mali priamočiare pohony a máte vyhraté. Na Slovensku existuje cestovná kancelária, ktorá predáva zájazdy na futbalové zápasy vrátane dopravy, prípadného ubytovania, delegáta a samozrejme vstupeniek na vami vybraný duel. Viac o tejto možnosti sa dozviete na Futbaltour.sk.

Pivo z minipivovarov

Dnes zažívajú obrovský boom minipivovary. Aj na Slovensku aj v Česku. A v ponuke majú naozaj skvelé pivá, ktoré vás aj vášho partnera dostanú širokou paletou chutí – od sviežich pšeničných cez horko-citrusové až po nasladlé karamelové. Zájdite do lokálnej pivotéky, v ktorej majú takéto zlatisté klenoty, a spýtajte sa na značky ako Matuška, Wywar, Stupavar, Lanius, Clock či Mazák.

Starostlivosť o bradu

Okrem minipivovarov sa začína objavovať stále viac barber shopov, teda tradičných pánskych holičstiev. Ak váš muž nosí bradu, kúpte mu set doplnkov, vďaka ktorým bude mať svoj porast v najlepšej forme. Existujú rôzne špeciálny balzamy, vosky, kefy, zastrihávače či oleje na bradu. Možno vás najprv vysmeje, že nie je žena, ale uvidíte, že neskôr si to bude pochvaľovať.

Technické vychytávky
Každý muž miluje technické hračičky aj v prípade, že by išlo o totálnu zbytočnosť. Ak sa s tým dá hrať, je to super. Dnes sú veľkým hitom športové kamery, s ktorými sa môžete aj potápať a nič sa im nestane. Možno by práve toto mohol byť darček, ktorý by vášho muža potešil najviac. Alebo by to bol dokonca dron s kamerou? To je už na vás.

Puzzle

Možno sa vám to bude zdať ako absurdný dar, ale pri puzzle si dokážete skvelo oddýchnuť. Musíte sa tak pekelne sústrediť, že akékoľvek myšlienky, ktoré vás ťažia, sú pre vás druhoradé. Ak chcete niečo zaujímavejšie ako túto klasickú kartónovú skladačku, skúste 3D puzzle.