Potrebujete ochrániť svoj dom alebo byt pred neželanými hosťami? Žiaden problém, vďaka kvalitnej ochrane dokážete svoj majetok zabezpečiť a predísť tak možným škodovým udalostiam. Pomôže vám firma Secar, ktorá sa už roky stará o zabezpečenie mnohých firiem, společnosti, ale aj fyzických osôb. Vďaka šikovne nastaveným bezpečnostným prvkom dokážete monitorovať vašu domácnosť bez toho, aby ste sa nachádzali v objekte. Ako si môžete kvalitne zabezpečiť váš dom alebo byt?

Vďaka kamerovým systémom môžete nahliadnuť do domácnosti kedykoľvek

Nachádzate sa na dovolenke alebo ste na pracovnej ceste a chceli by ste vedieť, čo sa deje u vás doma? Môžete to bez problémov zistiť vďaka kamerovým systémom, ktoré 24 hodín denne monitorujú váš objekt. Vy tak máte prehľad o tom, čo sa doma deje, aj keď ste tisícky kilometrov vzdialení. Všetko, čo potrebujete, je pripojenie na internet. Tento spôsob ostrahy je nenahraditeľným pomocníkom aj pre prípadné ďalšie riešenie vzniknutej situácie.

Nenáročné sledovanie pomocou wifi kamery

Tento kamerový systém nie je závislý na zabezpečovacom systéme. Všetko, čo potrebujete, keď chcete nahliadnuť domov, je kamera a smartfón. Pomocou aplikácie dokážete s kamerou komunikovať, vypočuť si zvuk, prípadne spraviť fotografiu priamo zo snímaného miesta. Videá si môžete prehrať pomocou telefónu, rovnako ako snímky. Všetky záznamy kamera ukladá do úložiska SD karty, aby ste si ich mohli v pokoji prezrieť. Poteší vás aj jasný obraz počas dňa i noci. Bezdrôtová kamera napojená na vašu domácu wifi je skvelým spôsobom ako dozerať na dieťa, rodičov, pacientov i domáce zviera. Je to mimoriadne jednoduché a praktické!

Vašej domácnosti pomôže poplašné zariadenie

Alarm do domu je veľmi efektívnym spôsobom ako odplašiť zlodejov, ktorí majú v pláne kradnúť alebo inak znehodnotiť váš majetok. Elektronický zabezpečovací systém obsahuje mnohé prvky a detektory, ktoré dokážu efektívne vyhodnotiť situáciu a okamžite zalarmovať bezpečnostné zložky. Keďže má vlastný zdroj napájania, je funkčný za každých okolností. K bezpečnostným prvkom môžu byť pridané aj monitorovacie a ovládacie tak, aby ste dokázali “online” ovládať kúrenie, vetranie, zavlažovanie či kamery aj počas toho, ako oddychujete na dovolenke. Takisto môžete v prípade potreby skontrolovať prostredníctvom kamery príbytok a mať tak dokonalý prehľad o tom, čo sa u vás deje.