Protissimo_jedla_6ks_novinky_2014_maleNa Slovensku, ale samozrejme aj vo svete existuje nespočetne veľa diét a redukčných programov, ktoré Vám garantujú trvalé a hlavne rýchle chudnutie bez spätného návratu zredukovaných kilogramov a tukového tkaniva. Možno aj Vy patríte k tým, ktorí ste už viacerými prešli, ale stále plus mínus s rovnakým výsledkom. Na začiatku sa darí dobre, redukujete veľa, veľa a ešte viac kilogramov, z čoho sa samozrejme tešíte a keď dosiahnete svoju vysnívanú hmotnosť a postavu, tak po niekoľkých týždňoch sa pomaly, ale isto vracia späť všetko, ako taký bumerang. Tento scenár pozná zrejme každý, kto chudol a neuspel. Uvedomili ste si však, prečo Vám diéty pomôžu schudnúť, no nepomôžu Vám vo väčšine prípadov hmotnosť následne aj udržať?

Aby sme Vám uľahčili rozmýšľanie, nie je to kvôli rýchlemu zisku. Cieľom rýchlej diéty je iba rýchle chudnutie, nič viac, nič menej. Svoju úlohu diéta splnila a Vy ste s ňou dosiahli želaný cieľ. Prečo potom o nej hovoríte v negatívach? Však cieľ splnila… Ale nesplnila to „Bééé“ a to nedokázala zázračne zabezpečiť trvalo udržateľný výsledok. Aha, takže tu je ten zásadný problém! Vy ste nechceli len schudnúť, no chceli ste, aby ste si aj hmotnosť udržiavali naďalej.

Čiže základom výberu diéty alebo redukčného programu by malo byť nielen samotné chudnutie, ale samozrejme aj spôsob, akým Vám pomôže následne po návrate k normálnemu spôsobu života. A to žiadna rýchla diéta nedokáže zabezpečiť.

Preto by ste mali nájsť takú, ktorá Vám v prvom rade pomôže zredukovať nepotrebné kilá i tuk a postupne Vás naučí ako žiť zdravšie, aby ste si normálnu hmotnosť mohli udržiavať bez seba väčšej námahy do konca života.

Jednou takouto je rozhodne aj diéta, ktorá sa volá PROTISSIMO. Jej koncept je založený na princípe proteínovej diéty, no s niekoľkými výhodami navyše. Celý redukčný program prebieha v štyroch etapách, s tým rozdielom, že jedlá PROTISSIMO sa pripravujú jednoducho a rýchlo. Nemusíte jedlá vážiť, ani namáhavo počítať kalórie, jednoducho si vyberiete jedno zo 60 chutných slaných alebo sladkých jedál a rovno ho môžete konzumovať, prípadne jednoducho pripraviť v priebehu niekoľkých chvíľ. Svojim zložením sú podobné klasickým potravinám, sú zdravé a chutné a aj napriek tomu, že sa pripravuje väčšina z prášku, nechutia vôbec tak. Snahou značky PROTISSIMO je práve spríjemnenie chudnutia pomocou chutných jedál. Nikto predsa nechce byť na diéte a mať odpor k jedál, nemať dostatočný výber alebo sa cítiť nie práve vo svojej „koži“.

Tieto výhody však nie sú zďaleka všetky, ktoré diéta PROTISSIMO ponúka. Celý redukčný program prebieha výlučne pod odborným dohľadom a meraniami, aby sa zabezpečilo čo najlepšie a najefektívnejšie chudnutie z tuku a nie zo svalov. Pravidelnými konzultáciami sa vyhnete neodbornému chudnutiu, ktoré by mohlo mať negatívny vplyv aj na Váš ďalší zdravotný stav.

A čo je najdôležitejšie? Počas celého redukčného programu PROTISSIMO Vás odborný lekár, akým je napríklad aj MUDr. Martin Klein, naučí ako sa zdravo stravovať a viesť zdravý životný štýl, keď diétu ukončíte. Vzhľadom na plynulé ukončenie diéty a postupný prechod na normálny režim sa úplne eliminuje JOJO efekt. Ten nemôže prísť, pretože redukcia prostredníctvom PROTISSIMO trvá dostatočne dlhý čas na to, aby Vás naučila zmeniť Vaše podvedomé zlé návyky, akými je zlá strava a nulový pohyb.

Ak teda chcete schudnúť natrvalo, s chutnými jedlami bez hladovania a následne viesť zdravý život, môžete navštíviť stránku Centra chudnutia PROTISSIMO www.zdravoschudnut.sk, ktoré sa tejto redukčnej metóde venuje a dosahuje ňou niekoľko rokov úspešné výsledky, čoho dôkazom sú spokojní zákazníci.