Poznáte to, začiatky randenia sú opradené rúškom tajomstva, vzrušujúceho napätia a objavovania nových vecí o tom druhom. Robíte všetko, preto, aby ste sa svojmu novému vyvolenému zapáčili – obliekate si najkrajšie šaty, dvíhate činky, aby ste boli vo forme, zmyselne sa usmievate aj bez dôvodu a svet je gombička. Ak ste momentálne single a už by ste opäť chceli zažiť tieto príjemné chvíle, ale nedarí sa vám nájsť partnera, nevešajte hlavu. Skúste internetovú zoznamku.

Online zoznamka je lepšia ako zoznámenie sa v bare

Istotne sa pýtate, prečo by mala byť online zoznamka lepšia ako zoznámenie sa v bare. Tu je niekoľko dôvodov – nevyrušujú vás žiadne okolité vplyvy, sedíte v pohodlí domova a máte dosť času na to, aby ste si premysleli, čo napíšete a hlavne – môžete to ešte predtým, ako to odošlete, upraviť a vycibriť. Nie je však dobré, keď priveľmi tlačíte na pílu, snažte sa pôsobiť uvoľnene a spontánne. Ďalšou výhodou je, že nemusíte hľadať výhovorky, keď vás osloví niekto, kto je vám nesympatický, jednoducho zavriete okno so správou a vybavené.

Už odzačiatku viete, čo môžete čakať

Veľkou výhodou sú tematické miestnosti, napríklad erotická zoznamka, zoznamka pre seniorov, slobodné mamičky či kresťanov. Takže už po vstupe do takejto četovacej miestnosti máte predstavu, čo od týchto ľudí môžete čakať. Ďalšou veľkou výhodou je, že použijete filter, ktorý vám vyselektuje ľudí podľa vašich požiadaviek – vek, pohlavie, mesto, vzdelanie či záľuby. Takto sa lepšie píše správa niekomu, koho nepoznáte, no viete, že máte niečo spoločné.

Ako je to s hrozbami

Neustále sa upozorňuje na to, že na internete na vás číhajú hrozby. Áno, číhajú, rovnako ako v skutočnom svete. Preto, ak sa budete správať obozretne, nebudete zverejňovať osobné údaje a nebudete dôverovať každému, kto vám napíše, ste v absolútnom bezpečí. A možno sa vám podarí nájsť aj toho vyvoleného, kvôli ktorému si opäť na rande dáte tie najkrajšie šperky, šaty a zmyselný úsmev. Mnoho šťastných párov, ktoré sa zoznámil cez internet, vám drží palce.