Pánske teplákové súpravy sú teraz neskutočne v móde, takže ak je pre Vás móda dôležitá, takúto súpravu by ste mali mať vo svojom šatníku. Ak netušíte, akú pánsku teplákovú súpravu si kúpiť, aké doplnky zvoliť a aký materiál bude najlepší, prečítajte si naše tipy, a dozviete sa všetko, čo je o pánskych teplákových súpravách najdôležitejšie.

Pánska tepláková súprava - nesmie chýbať vo Vašom šatníku

Každý muž, pre ktorého je móda dôležitá, by mal mať v šatníku pánsku teplákovú súpravu: https://ozonee.sk/panske-teplakove-supravy/. Momentálne je najmódnejšia pánska súprava pozostávajúca z mikiny s kapucňou alebo stojačikom a jogger nohavíc v jednotnom štýle a rovnakej farby.

V pánskych teplákových súpravách nemusí byť farba mikiny a nohavíc totožná, pretože nie každý sa v takejto štylizácii cíti dobre. Mikina môže byť s potlačou, nohavice majú veľmi často aj pásiky. Tepláky majú elastický pás, zaväzujú sa šnúrkou, sú zúžené a ukončené lemom. Tento model bude vhodný pre chudé aj svalnaté nohy. Módne sú aj nohavice s bočnými vreckami.

Pánske teplákové súpravy obsahujú okrem nohavíc samozrejme aj mikinu. Mikina na zips dnes nie je najmódnejším modelom – namiesto nej zvoľte oversized mikinu cez hlavu alebo mikinu so stojačikom.

Nezabúdajte, že pánska tepláková súprava, hoci je čoraz obľúbenejšia, nie je ideálnym outfitom do práce a do reštaurácie či na párty je rozhodne neprijateľná. Takéto oblečenie bude vhodné na bežné stretnutie s priateľmi, do kina alebo na jazdu na bicykli.

Pánske teplákové súpravy na leto

Pánske teplákové súpravy nemusia byť vyhradené na chladnejšie dni a večery - môžete ich nosiť aj v teplých letných dňoch. Vymeňte dlhé nohavice za teplákové šortky a mikiu za tričko.

Takáto pánska  súprava bude ideálna pre aktívnych mužov: do hôr, na bicyklovanie a jogging. V takejto situácii je lepšia bavlna s elastanom alebo polyesterom ako 100% bavlna.

Pánska velúrová tepláková súprava

Veľa ľudí uprednostňuje oblečenie z bavlny, pretože je vzdušnejšie, prirodzenejšie a príjemnejšie

v kontakte s pokožkou. Je však potrebné pripomenúť, že bavlna je menej odolná ako polyester. Pri kúpe teplakovej súpravy si všimnite na prímes iných materiálov. Prídavok polyesteru alebo 100% polyesteru zabraňuje odieraniu teplákov na kolenách či lakťoch.

Pánska velúrová tepláková súprava je tiež neskutočne obľúbeným modelom, napriek tomu, že je vyrobený z polyesteru a elastanu, je veľmi príjemná na dotyk. Aj keď Vás počas prechádzky zastihne dážď, nemusíte sa báť, pretože takáto súprava veľmi rýchlo schne.

Vyberte si z mnohých dostupných farieb a pamätajte, že sa oplatí mať v šatníku základ oblečenia v neutrálnych farbách a doplnkové súpravy v živých odtieňoch alebo v tých, ktoré sa Vám najviac páčia.

(A/PR)