Aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji a do nového roku všetko naj, naj, prajú…
***
Aby boli Vianoce rozprávkové, dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, problémy vzdialené a budúcnosť skvelá nielen v roku 2007 praje… 
***
Až dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.
***
Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú…
***
Hromadu darčekov, čo srdce pohladia, rodinu a priateľov, čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok.
***
Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom letí. Od štedrého večera je už len krok, tak Vám želáme veselé Vianoce a šťastný Nový rok.
***
Kapor je v mrazáku ,kaša sa varí , všetko mám na háku ,všetko sa darí ,stromček je v plamenoch,prekrásne svieti a všetky salonky pojedli deti , štastné a veselé praje…
***
Keď k štedrovečernému stolu zasadneme, myslíme na tých, čo radi máme. Posielame anjela, aby vás chránil, posielame lásku, v ktorú veríme, posielame plamienok, nech vám v srdci blikoce a prajeme vám tie najkrajšie Vianoce.
***
Keď sa už stromček ligoce a šťastie je len na krok, prajeme Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.
***
Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma: “Aké je tvoje vianočné prianie?” Odpovedal som: “Pane, prosím, staraj sa o rodinu, ktorá číta túto správu a daj jej zdravia a lásky po celý budúci rok.”
***Krásne prežitie Vianočných sviatkov a do nového roku veľa šťastia, lásky a porozumenia želajú…
***
Letia, letia hviezdy biele ako z čipiek tkané celé. Veľa ich je na stráni, chytíš, voda na dlani. Prekrásne Vianoce.
***
Letí k tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád i teba. Každú slznú kvapôčku premení ti na vločku.
***
Leti anjel s nadielkou, pritom vrtí prdelkou, letí, letí hádaj kam? K dobrým ľuďom – predsa k Vám.
***
Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.