Na golfové vybavenie sú kladené vysoké nároky nielen kvôli designu a elegancií, ktorá tento šport sprevádza, ale taktiež kvôli faktu, že je golf hraný v teréne na voľnom priestranstve, a je teda potrebné sa komfortne a teplo obliekať. Pokiaľ naviac hre neodoláte ani v chladných a veterných dňoch, je nutné vlastniť kvalitnú zimnú golfovú bundu.

Ako vybrať golfovú zimnú bundu

bundaGolfová zimná bunda by mala spĺňať vaše najvyššie nároky pre to, aby bolo hra príjemná a mohli ste sa pri nej dobre pohybovať. Kvalitné zimné bundy pre golf si môžete vybrať napríklad v DIGITALGOLF, ktorý ponúka značkové zimné bundy od svetovo známych značiek Peak Performance, Galvin Green, Hugo Boss a mnoho ďalších. Vybrať si môžete taktiež z mnohých strihov zimných búnd. Obľúbeným štandardom je zimná bunda so zipsom, zvoliť však môžete aj prešívanú zimnú bundu s kapucňou.

Vysoké nároky sa u zimných golfových búnd kladú taktiež na funkčný materiál, ktorý by mal byť vo všetkých prípadoch flexibilný a nepremokavý, aby vás vietor a dážď nepríjemne nezaskočil. Ochrániť od vody by vás mala aj kvalitná podšívka, ktorá zaistí aj dobrú priedušnosť zimnej bundy, vďaka ktorej bude odvádzaný pot a vy tak neprechladnete.

Výhodou na zimných bundách je taktiež mnoho vreciek so skrytými zipsami a sťahovacie prvky, ktoré vám pomôžu perfektne prispôsobiť zimnú bundu na vaše telo.

Dámske zimné bundy na golf

Štýlové dámske golfové bundy od DIGITALGOLF budú vyhovovať všetkým ženám pre svoju pestrú ponuku farieb a strihov, ktoré perfektne sadnú. Zimné bundy pre ženy sa vyznačujú kvalitným spracovaním, odolnosťou proti vode aj vetru, využitím funkčných materiálov aj ľahkosťou, vďaka ktorej sa zimná golfová bunda stane vašim obľúbeným kúskom golfového vybavenia. Dokonalé pohodlie ponúkajú zimné bundy aj prostredníctvom množstva vreciek na zips, ktoré vám umožnia dobre sa sústrediť len na hru a svoje výsledky.

Výber zimnej bundy na golf je primárne na hráčovi samotnom. Ak však budete mať akékoľvek otázky, či nejasnosti, neváhajte sa obrátiť na náš preškolený personál DIGITALGOLF, ktorý Vám rád poradí a pomôže vybrať tú správnu zimnú bundu na golf podľa vašich predstáv.