Hľadáte životabudič do počasia, ktoré už nie je to, čo bolo v lete? Ak milujete kúpanie, riešením je vírivá vaňa, ktorá vám dovolí relaxovať vo vašej záhrade aj počas chladných dní.

Predstavte si, že sa počas relaxu v príjemne teplej vode rozhliadnete a vidíte všade zasnežené stromy s námrazou. V momente, keď sa nadýchnete, cítite mrazivo studený vzduch, no vás príjemne hrejú bublinky vo vode. To je ten relax, ktorý dokáže dokonale odbúrať stres s navodiť pozitívne pocity. Vírivka je však nielen príjemná, ale aj zdravá. Svieži kúpeľ zregeneruje vaše telo po športe, zmierni následky črevných ťažkostí a pomôže aj s nevzhľadnou celulitídou. Obľúbený benefit? Vírivky pomáhajú k prekrveniu celého tela, kostí i kĺbov, majú tiež priaznivý vplyv na srdcový obeh a zmierňujú kardiovaskulárne ťažkosti.

Zregenerujte, vyformujte si telo a omladnite

Cítite sa vyčerpaní z množstva aktivít? Vírivá vaňa dokáže dokonale uľaviť po športe. Že ste si naordinovali ťažší tréning ako obvykle? Nie je nič lepšie ako si uvoľniť svaly vo vírivke, vďaka ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodení. Skúste túto regeneráciu namiesto používania rôznych gélov. Osviežujúci kúpeľ s bublinkami vám nesmierne prospieva, aj keď ste zdraví. Stáva sa vám, že večer nemôžete zaspať? Namiesto liekov alebo čajov na spanie si na chvíľu ľahnite do vírivky. Stačí štvrťhodina v príjemnom kúpeli a vaše telo i myseľ sa dokonale upokojí. Výsledok? Ráno sa prebudíte plní energie. To však nie je všetko. Vodná masáž je nielen veľmi príjemná, je dokonca prospešná pre vašu postavu. Ako je to možné? Vodné prúdy redukujú nielen tukové usadeniny, rozbíjajú tiež celulitídu. Aby ste vyzerali naozaj sviežo, tlak vody odstraňuje odumreté bunky a na oplátku spevňuje pokožku. Vďaka tomu sa kožné bunky dokonale prekrvia a nasýtia kyslíkom. Vy tak už po pár „kúpaniach“ uvidíte, že sa vám zlepšila nielen celková štruktúra, ale i sfarbenie pokožky. Tak čo, ste pripravení odštartovať sezónu chladných dní práve vo vírivke?