Nájsť si vo svojom šatníku dokonalý outfit na každý jeden deň je dnes vďaka širokej ponuke módneho priemyslu jednoduché. No práve obrovská ponuka to môže mnohým z nás komplikovať, pretože niektoré kombinácie a farebné ladenie sa jednoducho vymykajú spod kontroly a my sme bezradní. Dá sa to ale vyriešiť s jedným moderným a už roky obľúbeným kúskom odevu.

Mať vo svojom šatníku jedno alebo viac tričiek rôznych druhov sa vám určite osvedčí. Stačí si k nemu nájsť vždy vhodnú kombináciu a máte po starostiach. Poďte sa preto spolu s nami pozrieť na sedem spôsobov kombinácie trička s ostatnými doplnkami a oblečením a získate tak moderný outfit na celý týždeň.

So sakom

Sako, ideálne čierne, je rovnako univerzálny kúsok odevu ako biele tričko. Dokážete si s ním zaistiť kombinácie na každý jeden deň a vždy budete iná. Skúste ho skombinovať aj s viac farebným tričkom.

Pomocou tohto vzhľadu si môžete vytvoriť svoj vlastný módny štýl. „Spárujte“ ho aj so Slim džínsami, kabelkou do ruky a veľkými čiernymi slnečnými okuliarmi. Celé to bude dokonalé a jednoduché.

Odhalené rameno

Tričko v XL verzii, ktoré púta zaujímavým dizajnom alebo potlačou a zároveň poodhaľuje jedno rameno. Skúste tento viac uvoľnený štýl na teplejšie dni skombinovať s džínsami.

TIP! Originálne budete, ak si zaobstaráte tlačiareň na tričká, s ktorou si v pohodlí domova vytvoríte z obyčajného jednofarebného modelu dokonalý kúsok. Nie je to nič zbytočne drahé, a ak milujete módu, môžete sa vďaka tomuto zariadeniu kreatívne odviazať.

Zastrčené v nohaviciach

Dnes je móda o ležérnej elegancii, ktorú môžete dosiahnuť aj tak, že si obyčajné tričko zasuniete do nohavíc. Tie môže zdobiť krásny dámsky opasok s prackou alebo to risknete aj bez neho. Dobre padnúci strih si ho predsa vždy nevyžaduje.

Vyhrňte rukávy

Bez ohľadu na to, aké veľké tričko je, môžete si ho stále podľa seba upraviť. Ženy to majú v tomto smere naozaj jednoduchšie, každý jeden deň je to isté tričko vždy iné. Skúste to aj tak, že si na ňom vyhrniete rukávy. Aj toto je jedna z ciest, ktorou sa mnohé z vás môžu vybrať.

Zapnite ho

Hľadáte ďalší kreatívny spôsob toho, ako nosiť svoje obľúbené tričko? Aj to väčšie bude dobre vyzerať, ak ho v páse obopnete opaskom alebo korzetom. Robia to mnohé americké hviezdy, tak prečo by ste ňou nemohla byť aj vy. Zviazané tričko zmení vaše možno nad kolená dlhé tričko na zaujímavú tuniku. Potom to už len doplňte funky šperkom a vyrazte do mesta.

S kraťasmi

Skombinujte nadrozmerné tričko alebo košeľu s modernými kraťasmi a topánkami. Tento vzhľad je ideálny pre pikniky a športové stretnutia. Je pohodlný a zároveň aj štýlový.

Uzol

Jedným z najlepších spôsobov nosenia trička u žien je, že ho môžu premeniť aj na štýlový top. Jednoduchým uzlom v prednej alebo zadnej strane spodnej časti trička sa zvýrazní váš pás a vytvorí zas nový model oblečenia. So zaujímavou potlačou, šperkom alebo hodinkami budete v takomto tričku naozaj moderná a pripravená na výlet.

Tričko sa dá ešte kombinovať aj so sukňou alebo džínsami na traky. Ak použijete k tomu aj lodičky, dodáte modelu tú správnu eleganciu, ktorá sa hodí aj do práce. Tak to už len vyskúšajte.