Letná sezóna sa blíži a s ňou aj obľúbené aktivity, ktorým sa môžeme venovať vonku a na čerstvom vzduchu. Dlhé dni a krajšie počasie nás priam vyzývajú, aby sme čas netrávili vnútri. Aj rôzne oslavy či spoločenské stretnutia sa v lete dajú presunúť von, napríklad na záhradu. Na druhej strane, vždy treba myslieť na to, že aj v lete môže nečakane spŕchnuť. Ak teda plánujete väčšiu oslavu či dokonca svadbu a chcete ju organizovať na svojej záhrade, je dobré sa radšej predom poistiť.

Pomôže záhradný stan

Ak ste si na leto naplánovali oslavu okrúhleho životného jubilea či dokonca svadbu, tak ste termín určite vyberali s veľkým časovým predstihom. A ak ste si za lokalitu zvolili svoju záhradu, je to len fajn, pretože takéto párty jednoducho majú svoje čaro. Na druhej strane, ani s odstupom pár týždňov neviete, či bude v polovici júla naozaj stabilne teplo, a či v daný deň nehrozí nejaká tá prehánka. Preto je viac než riskantné spoliehať sa len na počasie. Lepšie je vybrať sa cestou istoty, ktorú v tomto prípade predstavujú záhradné stany, priam ideálne na takéto akcie.

Rôzne rozmery a typy

Nemusíte si teraz predstavovať, že napríklad na svoju päťdesiatku s pár desiatkami pozvaných hostí, by ste zrazu potrebovali obrovský VIP stan, aký poznáme z veľkých podujatí. Výhodou záhradných párty stanov je aj ich flexibilita, ktorou sa vyznačujú. V ponuke sú totiž rôzne rozmery či typy stanov tak, aby si to svoje našli viacerí potenciálni zákazníci podľa svojich preferencií. Je totiž logické, že na svadbu so 150 ľuďmi a oslavu so 70 ľuďmi postačí vždy iný záhradný stan. Stačí si pozrieť stany na Tatrastany.sk, kde sa o tomto tvrdení môžete sami presvedčiť.

Vhodný aj pre zázemie, techniku či catering

Samozrejme, to, že máte na záhrade stan, neznamená nutnosť, že celá oslava či svadba sa musí odohrávať tam. Pokiaľ bude vonku pekne, môžete sa presunúť aj mimo stanu. V každom prípade však určite oceníte, že záhradný stan poskytne nevyhnutné zázemie pre ozvučenie akcie, techniku či catering a nápoje. Povedzme si totiž na rovinu – vy malú prehánku asi zvládnete, no zrejme fakt nechcete, aby vám zmoklo jedlo či ozvučovacia technika. To by mohlo mať na priebeh svadby či oslavy naozaj neblahý dopad.

(A/PR), zdroj obrázku: g_dasha / Shutterstock.com