Ako by ste si zariadili svoju domácnosť, ak by ste v lote vyhrali niekoľko miliónov? Iste by ste siahli po najkvalitnejších a najmodernejších kúskoch nábytku do domácnosti. Vybrali by ste si presne také kúsky nábytku, o akých ste vždy snívali. Dali by ste si postaviť obrovský dom na kľúč s veľkým bazénom a posilňovňou. A možno by Vám postačil malý útulný domček.

Pokiaľ by ste však chceli mať všetko dokonalé, vybrali by ste si nábytok z obchodného domu Albero, ktorý ponúka vysokokvalitný nábytok z dielne svetových výrobcov. Prvou miestnosťou, ktorú si budete zariaďovať bude asi Vaša spálňa a prvým kúskom, ktorý si do spálne zakúpite bude veľká pohodlná posteľ. Ku kvalitnej posteli patria aj kvalitné a pohodlné matrace. Veľkej obľube sa v súčasnosti tešia sendvičové matrace z kokosového vlákna, či pur peny. Nábytok do spálne by mal byť minimalistický, postačí nočný stolík pre každého partnera a veľká vstavaná skriňa vyrobená na mieru.

Druhou miestnosťou, ktorú si ženy budú chcieť zariadiť bude kuchyňa. Nie preto, žeby ženy radi varili, ale preto, lebo dnes je moderné mať nádhernú kuchyňu so vstavanými spotrebičmi, všetko v kombinácií nerezu a čiernych doplnkov. Dôležitým doplnkom je mikrovlna, ak si budete chcieť zohriať jedlo, ktoré si priveziete z blízkej reštaurácie.

A čo obývačka? Nesmie chýbať obrovská kožená sedacia súprava, veľký stolík, obrovský televízor na stenu a len niekoľko doplnkov na zvýraznenie miestnosti. Nábytok si zvolíte asi tiež minimalistický, aby ste nemali veľa priestorov na upratovanie. Postačí niekoľko malých skriniek, výtrina na drobnosti a nesmú chýbať obrazy na stenách.

A detská izba? Tá je tiež veľmi dôležitá. Predsa po deťoch túži každá z nás. Detskú izbu nemusíte zariaďovať hneď, stačí ju zariadiť až po príchode dieťatka na svet. Zatiaľ môže budúca detská izba poslúžiť ako miesto pre Vašu prácu, či na oddych. Môžete si v nej zriadiť domáci kútik pre relax, kde si budete s partnerom poskytovať masáže po náročnom dni. Masáž si tak môžete dopriať kedykoľvek budete mať chuť. Postačí Vám nato aj klasická posteľ, alebo si môžete zakúpiť špeciálny masérsky stôl. Ak máte doma med, môžete partnera prekvapiť medovou masážou, ktorá spríjemni a uvoľní celé telo. A jedného dňa, keď už prídu na svet Vaše deti, si v priestore zariadite detskú izbu.