Čas na rozlúčku

V živote človeka sú momenty, kedy rozmýšľa o svojich prioritách, cieľoch, zmysle života a popritom sa zamýšľa aj nad tým, čo má pre neho význam a čoho by sa možno mal vzdať, aby mohlo prísť niečo iné. U mňa už dlhšiu dobu prevládal pocit, že sa už nevenujem tejto stránke tak, ako kedysi. Analyzovaním som zistila, že jednoducho pri mojich aktivitách, či už pracovných, či voľnočasových mi na ňu nezostáva čas a preto som si začala dávať otázku, čo ďalej.

Držím sa názoru, že človek by mal robiť to, čo ho baví a z čoho má dobrý pocit, že ho napĺňa. Táto stránka už pre mňa prestala byť v posledné mesiace priorita a došla som do stavu, že som sa rozhodla jej vzdať. Za svoj život som prechádzala rôznymi fázami a v každej som sa venovala niečomu inému. Túto stránku som založila v roku 2004, teda som ňou žila 13 rokov, čo nie je málo, bolo to v období, keď bol internet dá sa povedať v úplných začiatkoch a informácií bolo oveľa menej ako teraz. Lenže tak ako sa rozmáhal internet, časom začali aj do môjho života vstupovať iné veci, ktoré ma ovplyvnili. Zmenila som prácu, spustila som vlastný eshop s látkami a galantériou, začala som popritom šiť vo vlastnej dielničke a toto ma pohltilo na 100% môjho času, ktorý venujem práci. Keďže som ale nechcela, aby táto stránka úplne zanikla a stratilo sa všetko, čo som do nej za celé tie roky fungovania, vložila, po rozhovore s mojim administrátorom sme sa dohodli, že ju prevezme pod svoje krídla a bude pokračovať v jej zameraní.

Lúčim sa teda s vami, milé moje čitateľky, zanechávam tu časť seba, svojho srdca, svojich rúk, ktoré tu napísali veľké množstvá písmeniek, ale verím, že zostanete verné tejto stránke aj naďalej a budete sa tu radi vracať. Dúfam, že som vás svojimi článkami a nápadmi aspoň trošku inšpirovala alebo pomohla vo vašich starostiach alebo problémoch. Možno občas ešte aj ja osobne prispejem nejakým zaujímavým článkom, nápadom, inšpiráciou na tejto stránočke, aby som sa Vám trošku pripomenula :-)

Vaša Alinka.

Ak budete mať chuť, zastavte sa u mňa na eshope: Alinka dizajn – všetko potrebné pre tie, ktoré radi šijú a Alinka dizajn – moja šitá tvorba.

Nový začiatok!

Je mi cťou prihovoriť sa Vám v mene nového redakčného tímu webu Alinka.sk, ktorý do svojich rúk od Alinky preberáme k 1.4.2017.

Dielo, ktoré Alinka vytvorila je výnimočné svojou rozsiahlosťou (cca 1800 článkov) ale najmä tým, že v ňom zanechala kus svojej originálnej kreativity. Rozhodli sme sa ho prebrať a pokračovať v jej začatej práci, lebo si myslíme, že by bola škoda nechať tento web odísť do internetového zabudnutia.

Aj naďalej Vám budeme prinášať obsah plný kreatívnych nápadov, rozmanitú všehochuť receptov pre malkáčov aj veľkáčov, tipy na aktivity a trávenie voľného času s deťmi, rôzne námety pre mamičky, zaujímavosti z oblasti manželstva, tipy na výlety a mnoho ďalších. Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili:

Lucka – šéfredaktorka, editorka – mama dvoch slečien Chantal (12) a Laury Sofie (9), manželka nižšie spomínaného Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už v minulosti počas materskej dovolenky v malej miere aj pre tento web, alebo externe do printového časopisu pre mamičky, či formou prekladov kníh z ANJ. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky. Kontaktovať ju môžete na lucia@alinka.sk.

 

 

Vierka – redaktorka – mama dvoch detí, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávky Lenočky (5) a Andrejka (4) a milujúca manželka svojho Miška :-). Jej deti najskôr s otvorenými ústočkami pozerajú na to, ako sa ich mame pod rukami  menia veci na zlato a potom nelenia, opášu si zásterky a tvoria zlaté poklady (nielen) v kuchyni spolu s ňou. Zdroj pozitívnej energie, vždy usmiata a radosť rozdávajúca e-shop manažérka Vám bude prinášať zdravé receptíky pre malých aj veľkých papkáčov a rôzne tipy do domácnosti. Kontaktovať ju môžete na hexe116@gmail.com.

 

Vlado – admin – muž v pozadí tohoto webu, správca WordPressu na ktorom samotný web beží a manažér reklamných produktov. K webu Alinka.sk sa pripojil v roku 2004 (ten čas ale šialene letí!) a pomáhal jej s “monetizáciou” a administráciou od počiatku webu. K dispozícii je na info@alinka.sk

Vaše námety a pripomienky nám môžete adresovať prostredníctvom uvedených kontaktných mailov.

Tešíme sa na Vás!