Mala som doma asi 3 roky kytičku zo slnečníc. Bolo ich na kytičke dosť, ale akosi mi stále pripadali prázdne. No a tak som dostala nápad, ako ju oživiť a zhustiť. Bolo to hotové raz-dva a nemusela som si kupovať žiadny materiál, všetko som mala doma z iných kytíc :-)

Čo som potrebovala: kyticu slnečníc, ovos, 3 na žlto nafarbené “fakle”, prírodné steblá, ozdobný pás sieťoviny, lotosový sušený kvet, drôtik

Ako som to robila:
Najprv som si rozobrala pomocou kliešťov kyticu na jednotlivé kvety. Spojila som dokopy fakle, k ním som priložila pár stebiel ovsa o trošku nižšie ako výška fakiel. K nemu som zase o trošku nižšie dookola popripájala 4 kvety slnečníic. Pomedzi ne som znovu dala ako výplň ovos a zase o trošku nižšie som dala ďalšie slnečnice. Kyticu držte pevne a točte si ju v ruke, aby ste videli zo všetkých strán, či je rovnomerne vyplnená. Nakoniec pripevnite steblá tráv a ja som dala ešte na spodok aranžmánu lotosový suchý kvet. Pevne zviažte drôtikom a na záver ozdobte sieťovinou. Kytica je hotová.