Tieto vintage visačky som si spravila len tak, proste sa mi páčili tieto fotky dievčatiek akoby odfotené v minulom storočí. No a postupne som to dopĺňala, dopĺňala, až vznikli z toho tieto visačky.

Čo budete potrebovať:
Textília na potlač na PC (môžete kúpiť v mojom obchodíku), pevnejšia tkanina, napr. kanafas, zvyšky bavlnenej čipky, kovové spevňovače otvorov, prírodný špagát

Ako na to:
Pripravte si v počítači nejaké pekné predlohy, ktoré chcete preniesť na tkaninu. Najprv si nanečisto vytlačte skúšobne stranu na obyčajný papier, aby ste zistili, či nemusíte zmenšiť alebo zväčšiť obrázok. Potom vložte do tlačiarne (pozor, len atramentovej!) papier vhodnou stranou a vytlačte obrázky na tkaninu. Precízne vystrihnite obrázky tak, aby ste si nechali niekoľko milimetrov priestor na obšitie. Z kanafasu alebo inej pevnejšej látky si vystrihnite rozmer taký, aký chcete mať celkový rozmer hotových visačiek. Okraje môžete ozdobne rozstrapkať.
Obrázok prišpendlite k tkanine a potom ozdobne zošite dokopy. Ručne prišite k tkanine čipku, vytvorte otvor s pomocou spevňovača otvorov a prevlečte špagát. Visačka je hotová. Môžete použiť na dodekorovanie darčekov, fľaše, alebo len tak pre potešenie očí.